64612-2026 - Wettbewerb
Polen – IT-Softwarepaket – Umowa ramowa na dostawę oprogramowania biurowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUmowa ramowa na dostawę oprogramowania biurowego
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest: Umowa ramowa na dostawę oprogramowania biurowego. 2.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Umowa Ramowa zostaje zawarta na okres 12 miesięcy od dnia jej zawarcia lub do wyczerpania kwoty określonej w § 5 ust. 1 Umowy Ramowej – w zależności od tego, które zdarzenie wystąpi wcześniej. 10. Zamówienia wykonawcze zostaną udzielone na poszczególne dostawy w miarę istniejących potrzeb, na podstawie umowy wykonawczej, zgodnie z procedurami określonymi w umowie ramowej. 11. Termin dostawy Oprogramowania w ramach Umowy Wykonawczej wyniesie nie więcej niż 5 Dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Wykonawczej chyba, że na etapie Postępowania wykonawczego Jednostka wskaże dłuższy termin, który nie przekroczy 3 miesięcy od dnia zawarcia Umowy Wykonawczej. 12. Okres obowiązywania umowy wykonawczej zostanie określony na etapie postępowania wykonawczego przez Jednostki tj. minimum 12 miesięcy. Dopuszczalne jest zawarcie umowy na 12 miesięcy. 13. Centralny Ośrodek Informatyki zawrze umowę ramową z maksymalnie 5 (pięcioma) Wykonawcami, którzy uzyskają największą liczbę punktów w kryteriach oceny ofert opisanych w niniejszej SWZ (i każdym następnym Wykonawcą, który uzyska taką samą liczbę punktów, co ostatni zakwalifikowany Wykonawca), chyba że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej niż 5 (pięciu) Wykonawców.
Interne KennungCOI-ZAK.262.78.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z OPZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme