646120-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa odbioru, transportu i: zagospodarowania odpadów o kodzie 20 01 08 i kategorii 3, przetworzenia lub przekazania do przetworzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz utylizacji odpadów medycznych; z terenów kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru, transportu i: zagospodarowania odpadów o kodzie 20 01 08 i kategorii 3, przetworzenia lub przekazania do przetworzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz utylizacji odpadów medycznych; z terenów kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie.
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego z odbiorem, transportem i: zagospodarowaniem odpadów o kodzie 20 01 08 i kategorii 3, przetworzeniem lub przekazaniem do przetworzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz utylizacją odpadów medycznych, z terenów kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie, znajdują się: 1. dla części 1 pn. „Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 20 08 01 i odpadów kategorii 3 z terenów kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG Szczecinie” w załączniku nr 3 do SWZ, zawierającym: Opis przedmiotu zamówienia, Umowę wzór oraz Formularz cenowy. Przedmiot zamówienia powinien być realizowany w oparciu o powyższe załączniki. 2. dla części 2 pn. „Usługa odbioru, transportu i przetworzenia lub przekazania do przetworzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne z terenów jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie” w załączniku nr 4 do SWZ, zawierającym: Opis przedmiotu zamówienia, Umowę wzór oraz Formularz cenowy. Przedmiot zamówienia powinien być realizowany w oparciu o powyższe załączniki. 3. dla części 3 pn. „Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych w tym zakaźnych odpadów medycznych z terenów jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie” w załączniku nr 5 do SWZ, zawierającym: Opis przedmiotu zamówienia, Umowę wzór oraz Formularz cenowy. Przedmiot zamówienia powinien być realizowany w oparciu o powyższe załączniki.
Interne Kennung: 40-ZP-09-26/145
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 20 08 01 i odpadów kategorii 3 z terenów kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego z odbiorem, transportem i: zagospodarowaniem odpadów o kodzie 20 01 08 i kategorii 3, przetworzeniem lub przekazaniem do przetworzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz utylizacją odpadów medycznych, z terenów kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie, znajdują się: 1. dla części 1 pn. „Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 20 08 01 i odpadów kategorii 3 z terenów kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG Szczecinie” w załączniku nr 3 do SWZ, zawierającym: Opis przedmiotu zamówienia, Umowę wzór oraz Formularz cenowy. Przedmiot zamówienia powinien być realizowany w oparciu o powyższe załączniki.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia, w okresie trwania umowy. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu ilości wykonanych usług: - dla 1 części zamówienia - do 350% wartości zamówienia, niezależnie od zrealizowania całkowitego zakresu zamówienia; - dla 2 części zamówienia - do 15% wartości zamówienia, niezależnie od zrealizowania całkowitego zakresu zamówienia; - dla 3 części zamówienia - do 70% wartości zamówienia, niezależnie od zrealizowania całkowitego zakresu zamówienia; Zamawiający może skorzystać z prawa opcji również w przypadku, gdy zamówienie podstawowe nie zostało wykonane w całości. Zamawiający ma prawo do uruchomienia prawa opcji w terminie: do dnia 30.11.2027 r w zakresie części 1, 2 i 3. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorach umów, stanowiących załączniki do SWZ – odpowiednio dla części zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa odbioru, transportu i przetworzenia lub przekazania do przetworzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne z terenów jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego z odbiorem, transportem i: zagospodarowaniem odpadów o kodzie 20 01 08 i kategorii 3, przetworzeniem lub przekazaniem do przetworzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz utylizacją odpadów medycznych, z terenów kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie, znajdują się: dla części 2 pn. „Usługa odbioru, transportu i przetworzenia lub przekazania do przetworzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne z terenów jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie” w załączniku nr 4 do SWZ, zawierającym: Opis przedmiotu zamówienia, Umowę wzór oraz Formularz cenowy. Przedmiot zamówienia powinien być realizowany w oparciu o powyższe załączniki.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych w tym zakaźnych odpadów medycznych z terenów jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia, związanego z odbiorem, transportem i: zagospodarowaniem odpadów o kodzie 20 01 08 i kategorii 3, przetworzeniem lub przekazaniem do przetworzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz utylizacją odpadów medycznych, z terenów kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie, znajdują się: 3. dla części 3 pn. „Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych w tym zakaźnych odpadów medycznych z terenów jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie” w załączniku nr 5 do SWZ, zawierającym: Opis przedmiotu zamówienia, Umowę wzór oraz Formularz cenowy. Przedmiot zamówienia powinien być realizowany w oparciu o powyższe załączniki.  Uwaga: Zgodnie art. 20 ust 3 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. 2023 poz. 1587 z późn. zm.) zakazuje się unieszkodliwiania zakaźnych odpadów medycznych poza obszarem województwa, na którym zostały wytworzone – tzw. zasada bliskości. Zgodnie art. 20 ust 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach dopuszcza się unieszkodliwienie zakaźnych odpadów medycznych na obszarze województwa innego niż to, na którym zostały wytworzone, w najbliżej położonej instalacji, w przypadku braku instalacji do unieszkodliwiania tych odpadów na obszarze danego województwa lub gdy istniejące instalacje nie mają wolnych mocy przerobowych
Interne Kennung: Część 3
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 40-ZP-09-26/145
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Description: Szczegółowy opis zamówienia, związanego z odbiorem, transportem i: zagospodarowaniem odpadów o kodzie 20 01 08 i kategorii 3, przetworzeniem lub przekazaniem do przetworzenia odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz utylizacją odpadów medycznych, z terenów kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie, znajdują się: 3. dla części 3 pn. „Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych w tym zakaźnych odpadów medycznych z terenów jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie” w załączniku nr 5 do SWZ, zawierającym: Opis przedmiotu zamówienia, Umowę wzór oraz Formularz cenowy. Przedmiot zamówienia powinien być realizowany w oparciu o powyższe załączniki. Uwaga: Zgodnie art. 20 ust 3 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. 2023 poz. 1587 z późn. zm.) zakazuje się unieszkodliwiania zakaźnych odpadów medycznych poza obszarem województwa, na którym zostały wytworzone – tzw. zasada bliskości. Zgodnie art. 20 ust 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach dopuszcza się unieszkodliwienie zakaźnych odpadów medycznych na obszarze województwa innego niż to, na którym zostały wytworzone, w najbliżej położonej instalacji, w przypadku braku instalacji do unieszkodliwiania tych odpadów na obszarze danego województwa lub gdy istniejące instalacje nie mają wolnych mocy przerobowych
Internal identifier: Część 3