646132-2026 - Wettbewerb
Litauen – Klempner- und Heizungsinstallationsbedarf – Santechnikos prekės
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Santechnikos prekės
Beschreibung: Perkamos santechninės prekės Klaipėdos universiteto ligoninės susidėvėjusios santechninės įrangos keitimui ir remontui
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115200 Klempner- und Heizungsinstallationsbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. I dalis. Vamzdynai, jungiamosios dalys, pagalbinės santechninės medžiagos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. II dalis. Sanmazgai, jų įrenginiai ir dalys, keramika
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. III dalis. Siurbliai
Interne Kennung: 3