646155-2026 - Ergebnis
Kroatien – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Nabava potrošnog materijala za neurologiju za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava potrošnog materijala za neurologiju za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: POTROŠNI MATERIJAL ZA NEUROLOGIJU ZA ZDRAVSTVENE USTANOVE U REPUBLICI HRVATSKOJ
Interne Kennung: 1.1.2.20 C-30/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Medicinski potrošni materijal za potrebe invazivnog monitoriranja, EMG pretrage, TMS pretrage i polisomnografiju
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal za potrebe invazivnog monitoriranja, EMG pretrage, TMS pretrage i polisomnografiju
Interne Kennung: 1.1.2.20 C-30/2023-1
Los: LOT-0002
Titel: Medicinski potrošni materijal za potrebe polismonografije i EEG pretrage (kape za snimanje i pripadajući pribor)
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal za potrebe polismonografije i EEG pretrage (kape za snimanje i pripadajući pribor)
Interne Kennung: 1.1.2.20 C-30/2023-2
Los: LOT-0003
Titel: Medicinsk potrošni materijal za potrebe EMG i EEG pretraga
Beschreibung: Medicinsk potrošni materijal za potrebe EMG i EEG pretraga
Interne Kennung: 1.1.2.20 C-30/2023-3
Los: LOT-0004
Titel: Medicinski potrošni materijal za potrebe snimanja evociranih potencijala (paste, gelovi i detergenti)
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal za potrebe snimanja evociranih potencijala (paste, gelovi i detergenti)
Interne Kennung: 1.1.2.20 C-30/2023-4
Los: LOT-0005
Titel: Medicinski potrošni materijal za potrebe neinvazivne ventilacije
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal za potrebe neinvazivne ventilacije
Interne Kennung: 1.1.2.20 C-30/2023-5
Los: LOT-0006
Titel: SEEG elektrode i pribor
Beschreibung: SEEG elektrode i pribor
Interne Kennung: 1.1.2.20 C-30/2023-6
Los: LOT-0008
Titel: Medicinski potrošni materijal za aplikaciju botulinum toksina kompatibilan s uređajem Dantec Clavis koji je u vlasništvu Naručitelja
Beschreibung: Medicinski potrošni materijal za aplikaciju botulinum toksina kompatibilan s uređajem Dantec Clavis koji je u vlasništvu Naručitelja
Interne Kennung: 1.1.2.20 C-30/2023-8
Los: LOT-0009
Titel: Potrošni materijal za generator pulsa
Beschreibung: Potrošni materijal za generator pulsa
Interne Kennung: 1.1.2.20 C-30/2023-9
Los: LOT-0010
Titel: Potrošni materijal za potrebe laboratorija za polisomnografiju
Beschreibung: Potrošni materijal za potrebe laboratorija za polisomnografiju
Interne Kennung: 1.1.2.20 C-30/2023-10