See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst bedeling Stadsmagazine (2026 – 2029)
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft betrekking op de bedeling van het Stadsmagazine van Stad Brugge, met als hoofddoel een maximale bereikbaarheid en zichtbaarheid van stedelijke informatie bij alle inwoners. De opdracht is opgedeeld in twee afzonderlijke percelen. Beide percelen beogen een kwalitatieve, stipte en volledige verspreiding. Het Stadsmagazine is een belangrijk communicatiemiddel van de stad waarmee inwoners geïnformeerd worden over stedelijk beleid, evenementen, dienstverlening en initiatieven. Jaarlijks worden naar verwachting zeven edities van dit magazine uitgegeven die via een bus-aan-busbedeling verdeeld moeten worden over het volledige grondgebied van Brugge. Daarnaast kunnen uitzonderlijk bijkomende stedelijke publicaties of extra edities via hetzelfde distributiekanaal worden verspreid. Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het hoofdstuk 4 technische voorschriften van het bestek.
Interne Kennung: BRUGGE-2025-032-SVC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64121100 Postzustellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bus-aan-bus bedeling Stadsmagazine
Beschreibung: • Het Stadsmagazine zal in 2026 vermoedelijk zeven keer bus-aan-bus moeten bedeeld worden. De mogelijkheid bestaat dat er één of meerdere extra edities of andere stedelijke publicaties verschijnen die moeten bedeeld worden. Bij het Stadsmagazine kunnen ook bijlagen zitten (geblisterd). • Bedeling in alle bussen van Brugge: circa 68.000 exemplaren. • Formaat: H 297 mm x B 230 mm • Prijsopgave voor zendingen tot 25 gr, tot 50 gr, tot 75 gr, tot 100 gr, tot 125 gr, tot 150 gr, tot 200 gr en tot 250 gr. • Stipte bedeling telkens maximum 5 dagen na de aanlevering. • Afzonderlijke bedeling of bedeling met zo weinig mogelijk andere stukken; niet in andere folders geschoven. • Bedeling ook in bussen voorzien van anti-reclame-stickers. • Verzorgde en kwalitatieve bedeling in alle bussen van Brugge (100%), ook in bijvoorbeeld appartementsgebouwen (alle bussen), handelszaken, winkels, horeca, nieuwe verkavelingen, hoeven, afgelegen woningen, vakantiewoningen en woonzorgcentra. • Wijze van aanlevering: volgens onderlinge afspraken met de drukkerij • Duur van de af te sluiten overeenkomst: 1 jaar (2026) met mogelijkheid van verlenging met driemaal telkens 1 jaar (2027 - 2029). • Na de bedeling wordt een evaluatie overgemaakt aan de dienst Communicatie & Citymarketing
Interne Kennung: Perceel 1
Los: LOT-0002
Titel: Bedeling in verdeelpunten.
Beschreibung: Naast de bedeling van het Stadsmagazine in alle bussen van Brugge, gebeurt er in 2026 ook een distributie van de evenementennummers via bepaalde verdeelpunten. Het gaat maximaal om twee edities, één in het voorjaar (maart-april) en één in het najaar (september-oktober), telkens op een oplage van 3500 exemplaren. Van deze 2 edities worden telkens 20 exemplaren afgeleverd in 150 verdeelpunten in Brugge, Jabbeke, Zedelgem, Oostkamp en Sijsele-Damme. De distrubitiefirma stelt de lijst van verdeelpunten op in overleg met de Stad Brugge. De distributiefirma staat in voor het contacteren van de verdeelpunten en krijgt hiervoor een introductiebrief van de Stad. Na de bedeling wordt een evaluatie bezorgd aan de dienst Communicatie & Citymarketing. • Wijze van aanlevering: volgens onderlinge afspraken met de drukkerij • Ze moeten door de distributiefirma in de verdeelpunten aangeboden en opgesteld worden in een voorbedrukte kartonnen display die de Stad Brugge ter beschikking stelt. • Er wordt een tweede verdeelronde voorzien om de displays te controleren en aan te vullen indien nodig. • Formaat van een nummer van het Stadsmagazine: H 297 mm x B 230 mm • Duur van de af te sluiten overeenkomst: 1 jaar (2026) met, na gunstige evaluatie, mogelijkheid van verlenging met drie maal telkens 1 jaar (2027 - 2029).
Interne Kennung: Perceel 2