646181-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – Pomocné úklidové práce a čistící služby v objektech stravovacích provozů ČVUT v Praze - opakování II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pomocné úklidové práce a čistící služby v objektech stravovacích provozů ČVUT v Praze - opakování II
Beschreibung: zajištění pomocných úklidových a čistících prací v jednotlivých objektech stravovacích provozů (menzy) ve správě SÚZ ČVUT
Interne Kennung: 35/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zadavatel využil možnosti zkrácení lhůty pro podání nabídek v souladu s § 57 odst. 2 písm. a) zákona č. ZZVZ, neboť před zahájením zadávacího řízení uveřejnil předběžné oznámení podle § 34 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze smlouvy na plnění předmětu veřejné zakázky, a to v případě, že dojde k ukončení Smlouvy jiným způsobem než řádným splněním. Zadavatel je v takovém případě oprávněn uzavřít smlouvu s novým dodavatelem, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí („Nový dodavatel“), a to za dále uvedených podmínek. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v původním zadávacím řízení. Zadavatel provede rovněž posouzení splnění podmínek účasti Nového dodavatele, pokud tak s ohledem na § 39 odst. 4 ZZVZ neučinil v zadávacím řízení, a posoudí, zda nejsou naplněny povinné důvody pro vyloučení Nového dodavatele dle § 48 ZZVZ. • Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo navýšit cenu dle čl. IV. odst. 2 návrhu smlouvy v souvislosti s nárůstem mezd dle platné právní úpravy, a to v souladu se mzdovou doložkou upravenou v čl. IV. odst. 5 návrhu smlouvy
646181-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier35/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
LotLOT-0001
Options