646182-2026 - Ergebnis
Estland – Brennstoffe auf Holzbasis – Biokütuste (rohtne biomass, hakkepuit, tüve peenhake, puidugraanul) ostmine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biokütuste (rohtne biomass, hakkepuit, tüve peenhake, puidugraanul) ostmine
Beschreibung: Hanke esemeks on Lihula Soojuse (Lääneranna Vald) katlamajadele biokütuste (kuiv rohtne biomass, hakkepuit ja puidugraanulid) ostmine hanke alusdokumentides ja selle lisaks olevas raamlepingu projektis toodud tingimustel, mahus ja ajapiirides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313689-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03114000 Stroh und Futterpflanzen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Tüve peenhake
Beschreibung: Lääneranna vallas asuvad katlamajad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313689-0004