646186-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – Nákup norných stien
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup norných stien
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky je nákup ľahkých, dvojkomorových a sorpčných norných stien. Norná stena je určená najmä na vytvorenie bariéry zachytávajúcej uniknutú nebezpečnú látku na vodnej hladine. Norná stena bude využívaná ako technické riešenie pri likvidácií ekologických udalostiach na vodných tokoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001