See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukcija - dogradnja OŠ Mokošica
Beschreibung: Predmet nabave su radovi rekonstrukcije - dogradnje Osnovne škole Mokošica u zapadnom dijelu nove Mokošice.
Interne Kennung: 14-02/24VV
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave su radovi rekonstrukcije - dogradnje Osnovne škole Mokošica sa svrhom povećanja kapaciteta postojeće osnovne škole. Cilj predmeta nabave je osigurati infrastrukturne i materijalne kapacitete za prelazak škole u jednu smjenu i provođenje cjelodnevne nastave. Radovi rekonstrukcije - dogradnje se odnose na dogradnju postojeće građevine te vanjsko uređenje prostora škole. Za opremanje građevine naručitelj će provesti zaseban postupak nabave. Dogradnja je planirana na mjestu postojećeg vanjskog igrališta koje se nalazi istočno od postojeće glavne zgrade i postojeće dvorane. Novoplanirana dogradnja škola će imati 17 učionica za predmetnu nastavu i 1 opću učionicu.