2. Verfahren
Verfahren
Titel: AANKOOP VAN APPARATUUR EN SOFTWARE VOOR GENEESMIDDELENDISTRIBUTIE
Beschreibung: az West wenst de medicatieopslag en -distributie binnen het ziekenhuis te optimaliseren en te automatiseren, met als doel: • Hogere patiëntveiligheid door het uitsluiten van fouten in het medicatiedistributieproces (bijvoorbeeld bij het wegleggen en het picken van medicatie in de apotheek en op de afdelingen); • Volledige traceerbaarheid van medicatie, van inslag tot aan de aflevering, conform alle huidige en gekende wettelijke vereisten (o.a. FMD, MDR); • Het verminderen van retourmedicatie en de overgebleven retourmedicatie efficiënt terug in het proces brengen; • Hogere servicegraad door het optimaal inzetten van apotheek- en afdelingspersoneel binnen een efficiënte, gestandaardiseerde procesflow. De aangeboden toestellen en software voor de automatisatie in de ziekenhuisapotheek moeten: • De verdere automatisatie van de ziekenhuisbrede medicatiedistributie mogelijk maken; • De mogelijkheid voorzien tot decentrale uitrol, met distributie-units op de afdelingen zodat medicatie dichter bij de patiënt beschikbaar is binnen een gecontroleerd en beveiligd proces. Deze units moeten naadloos geïntegreerd zijn in de apotheekprocessen en dezelfde eisen van traceerbaarheid en patiëntveiligheid waarborgen; • De functionaliteit bieden om unidose medicatie te verwerken en uit te geven. Hiervoor dient de opdrachtnemer ook een verknippingsrobot aan te bieden die verpakte medicatie kan omzetten naar individuele doses, met behoud van de vereiste traceerbaarheid en etikettering; • Door de opdrachtnemer minstens gedurende tien jaar te worden ondersteund (service, onderhoud, software-updates, onderdelen); • Performant, kwalitatief, ergonomisch, duurzaam en redundant zijn (bij uitval van een distributie-unit kan een andere distributie-unit als back-up dienen en omgekeerd). Enkel voor de verknippingsrobot dient geen redundante backup oplossing te worden voorzien, maar wel een herstelservice binnen een aanvaarbare termijn of verknippingsrobot in een ander ziekenhuis.
Interne Kennung: PPP0VR-140/5162/2025/054
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48921000 Automatisierungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/054_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)