646225-2026 - Ergebnis
Niederlande – Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln – AI 2026-0165 - Levensduur verlengend onderhoud verkeersregelautomaten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2026-0165 - Levensduur verlengend onderhoud verkeersregelautomaten
Beschreibung: AI 2026-0165 - Levensduur verlengend onderhoud verkeersregelautomaten Indien een marktpartij rechtsmaatregelen wil treffen tegen deze aankondiging van vrijwillige transparantiegunningsbeslissing van de gemeente, dient de inschrijver uiterlijk op 05 oktober 2026, door betekening van een dagvaarding een kort geding bij de Rechtbank in Amsterdam aanhangig te hebben gemaakt. Een kopie van de dagvaarding dient zo snel mogelijk aan inkoopfysiek@amsterdam.nl te worden verstuurd. Indien niet uiterlijk op 05 oktober 2026 een kort geding aanhangig is gemaakt, kan de gemeente overgaan tot het sluiten van de overeenkomst. De opdracht bestaat uit het uitvoeren van levensduur verlengend onderhoud aan bestaande verkeersregelautomaten van ViaMobility. Gezien het gaat om verkeersregelautomaten van ViaMobility en onderdelen niet onderling uitwisselbaar zijn, is ViaMobility de enige leverancier die dit levensduur verlengd onderhoud kan uitvoeren. Ook onderhoud (preventief en correctief) en wijzigingen voeren leveranciers van verkeersregelautomaten enkel aan hun eigen verkeersregelautomaat uit, waardoor ViaMobility de enige partij is die door het levensduur verlengend onderhoud het preventief en correctief onderhoud en de wijzingen aan de betreffende verkeersregelautomaten kan uitvoeren. Gemeente Amsterdam kan het levensduur verlengd onderhoud en preventief en correctief onderhoud en wijzigingen dus niet ergens anders inkopen. De nieuw te leveren verkeersregelautomaten inclusief onderhoud en wijzigingen worden via een andere nog te publiceren Europese openbare aanbestedingsprocedure ingekocht.
Interne Kennung: AI 2026-0165
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: AI 2026-0165 - Upgrade verkeersregelautomaten
Beschreibung: AI 2026-0165 - Upgrade verkeersregelautomaten Upgrade verkeersregelautomaten
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen