646235-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antineoplastische Mittel – Acord cadru furnizare medicamente PN 8
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru furnizare medicamente PN 8
Beschreibung: Obiectivul general al achizitiei este realizarea tratamentului medicamentos pentru pacientii beneficiari ai medicamentelor finantate prin programele nationale de sanatate, precum si cresterea calitatii serviciilor medicale si prevenirea deteriorarii starii de sanatate a pacientilor . Obiectul procedurii de achiziţie publica îl constituie acord cadru furnizare Medicamente programe nationale 7 care sunt necesare pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii medicale specifice Spitalului Judetean de Urgenta- compartimente / sectii HIV, Oncologie Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 20 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare - conform art.160 si art.161 din Legea 98/2016.
Interne Kennung: 1061626_2025_PAAPD1570238
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Combinatii Bictegravirum+ Emtricitabinum+ Tenofovirum 50mg/ 200mg/ 25mg compr filmate
Beschreibung: Conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0002
Titel: Acidum clodronicum 300 mg/ 5 ml conc pt sol perf flacon
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Acidum zoledronicum 4mg/ 5ml conc pt sol perf flacon
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Acidum zoledronicum 4mg/ 100 ml conc pt sol perf flacon
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Bevacizumabum 25 mg/ ml-16 ml concentrat (400mg) conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Bevacizumabum 25 mg/ ml- 4 ml concentrat (100mg) conc pt sol perf flacon
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Carboplatinum 10mg/ml - 15 ml concentrat (150mg) conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Carboplatinum 10mg/ml - 45 ml concentrat (450mg) conc pt sol perf flacon
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Docetaxelum 20mg/ml conc.pt.sol perf flacon 1 ml ce contine 20 mg docetaxel
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Docetaxelum 80mg/4ml conc pt sol perf flacon 4 ml ce contine 80 mg docetaxel
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Epirubicinum 2mg/ml - 50 ml sol.inj.x100mg (100mg/ 50ml) sol inj./perf flacon
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Filgrastimum 30MU/ 0,5 ml sol.inj/ perf seringa preumpluta
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Filgrastimum 48MU/ 0,5 ml sol.inj/ perf seringa preumpluta
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Fludarabinum 25mg/ml-5ml cu pulb.pt.sol. continand 50mg fludarabina pulb.pt. sol.inj./ perf flacon
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Fluorouracilum 50mg/ml- 20 ml concentrat-conc.pt.sol. inj/ perf.-flacon
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Gemcitabinum 100mg/ml x10m conc.pt.sol perfl flacon
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Gemcitabinum 38mg/mlxm -5,26 ml conc. pt.sol.perf. care contine 200mg gemcitabina conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Gemcitabinum 38mg/mlxm -52,6 ml conc. pt.sol.perf. care contine 2000mg gemcitabina conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Irinotecanum 20mg/ml- 5ml conc.pt. sol conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Irinotecanum 20mg/ml-15 ml conc.pt. sol conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Mitoxantronum 2mg/ml-10ml concentrat conc.pt.sol inj. flacon
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Obinutuzumabum 1000 mg -flac de 50ml care contine 40 ml conc -conc.pt. sol conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Oxaliplatinum 5mg/ml -50 mg conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Oxaliplatinum 5mg/ml -100 mg -conc.pt. sol conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Paclitaxelum 6mg/ml-30mg conc- conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Paclitaxelum 6mg/ml-150mg conc-conc.pt. sol conc.pt.sol perf flacon
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Polatuzumab vedotin 20mg/ml - flacon ce contine 30 mg polatuzumab vedotin- pulb.pt. conc.pt sol. perf. flacon
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Polatuzumab vedotin 20mg/ml - flacon ce contine 140 mg polatuzumab vedotin -pulb.pt. conc.pt sol. perf flacon
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Rituximabum 10mg/ ml- 500mg -conc.pt sol. perf. flacon
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Rituximabum 10mg/ ml- 100mg -conc.pt sol. perf flacon
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Trastuzumabum 150mg- pulb pt conc.pt.sol perf - flacon
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Vincristinum 1mg/ml-conc.pt sol. perf flacon
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Cladribinum 2mg/ ml sol inj- flacon
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Brentuximab vedotin 50mg- pulb. pt.conc.pt sol. perf flacon
Interne Kennung: 35