2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Spelen
Beschreibung: De raamovereenkomst bestaat uit het leveren van toestellen voor de vervanging van losse toestel-len, plaatsing van speeltoestellen en inrichting van geheel nieuwe speeltuinen. De aanbestedende dienst heeft de opdracht bewust samengevoegd, omdat bij sommige plaatsingen ook de onder-gronden meegenomen worden. Hierdoor heeft de gemeente één aanspreekpunt voor de totale realisatie. Hierbij geeft de opdrachtgever meteen aan dat niet bij elke levering de ondergronden moeten worden meegenomen. De raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van vier jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is januari 2027.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000