See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch aankoopsysteem Provincie Limburg
Beschreibung: De Provincie Limburg heeft regelmatig behoefte aan de tijdelijke inhuur of detachering van externe personen. Dit is bijvoorbeeld het geval indien: een tijdelijke uitbreiding van de bestaande personele capaciteit is benodigd (bijvoorbeeld bij een hoge werklast binnen een cluster); een tijdelijke vervanging van provinciale medewerkers is vereist (bijvoorbeeld in geval van ziekte of zwangerschap); bepaalde specifieke expertise is benodigd, die ontbreekt binnen de ambtelijke organisatie. Voor de invulling van deze behoefte maakt de provincie gebruik van een DAS. Een DAS is een virtuele marktplaats waar vraag (Provincie Limburg) en aanbod (marktpartijen) elkaar ontmoeten en is een geschikt instrument om niet alleen rechtmatig, maar ook snel en eenvoudig opdrachten op het gebied van tijdelijke inhuur en detachering aan te besteden. De werkzaamheden waarop de nadere opdrachten betrekking hebben, zijn opgenomen in diverse, hieronder opgenomen categorieën. In de bijlage treft u nog een uitgebreide omschrijving van de categorieën aan. Gegadigden kunnen toelating vragen voor de categorieën waarvoor zij belangstelling hebben. Zodra een opdracht in één of meer categorieën wordt geplaatst, ontvangen alle gegadigden die tot die categorie(ën) zijn toegelaten een uitnodiging om mee te dingen naar die opdracht. Toelating tot het DAS houdt dus nog geen opdracht in en evenmin kan een gegadigde hieraan rechten op opdrachten ontlenen. Categorieën (Europese) fondsen, subsidies en investeringen Beleid, advies en ondersteuning Concernvragen, beleidsonderzoek en intern onderzoek Financieel economische (beleids)vraagstukken - ondersteuning en accountancy ICT Inkoop, aanbesteding, facilitair en contractmanagement Juridisch Kennis & Innovatiemanagement Lijnmanagement Natuur, water, plattelandsontwikkeling, grond, onroerend goed en ruimte Programma’s, projecten en strategische programma en/of project(ontwikkelings)opgaven Techniek en wegenbouw Vergunningen, toezicht en handhaving
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte