646295-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Budowa systemu zarządzania energią i wizualizacji procesów energetycznych w Oczyszczalni Ścieków w Krośnie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa systemu zarządzania energią i wizualizacji procesów energetycznych w Oczyszczalni Ścieków w Krośnie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie Oczyszczalni Ścieków w system zarządzania energią, w tym: 1) wykonanie brakującego w obiekcie opomiarowania (układów pomiarowych), w tym niezbędnego do funkcjonowania systemu zarządzania energią, 2) stworzenie oprogramowania informatycznego, umożliwiającego odpowiednie sterowanie zasobami obiektu (nośniki i źródła energii) w celu poprawy efektywności i elastyczności energetycznej obiektu
Interne KennungDZ-2300-21/EK/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte, 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie Oczyszczalni Ścieków w system zarządzania energią, w tym: 1) wykonanie brakującego w obiekcie opomiarowania (układów pomiarowych), w tym niezbędnego do funkcjonowania systemu zarządzania energią, 2) stworzenie oprogramowania informatycznego, umożliwiającego odpowiednie sterowanie zasobami obiektu (nośniki i źródła energii) w celu poprawy efektywności i elastyczności energetycznej obiektu 2. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia określone zostały w załączniku nr 4 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę gwarancji na okres 36 miesięcy i rękojmi na okres 24 miesięcy licząc od daty przekazania przez Wykonawcę przedmiotu umowy i przejęcia go przez Zamawiającego jako należycie wykonanego na podstawie protokołu odbioru danego zadania podpisanego przez strony umowy. 4. Wszystkie ewentualne opisy, nazwy własne materiałów, nazwy producentów lub normy użyte w dokumentacji przetargowej nie powinny być traktowane jako narzucone bądź sugerowane przez Zamawiającego, powinny być rozumiane jako definicje standardów. Przy realizacji zamówienia dopuszcza się zastosowanie innego równoważnego (spełniającego wymagania podane w dokumentacji przetargowej) materiału, urządzenia lub normy. 5. Zamawiający informuje, że przedmiot niniejszego zamówienia objęty był przeprowadzonymi zgodnie z art. 84 ustawy Pzp wstępnymi konsultacjami rynkowymi. Z uwagi na powyższe, Zamawiający w celu wypełnienia zasady przejrzystości, uczciwej konkurencji i równego traktowania Wykonawców, zamieszcza w niniejszym postępowaniu dokumentację z przeprowadzonych konsultacji i wyznacza odpowiednio dłuższy niż przewidziano w ustawie Pzp termin składania ofert. UWAGA: Zamawiający informuje, że udział w konsultacjach jest traktowany jako zaangażowanie w przygotowanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego (art. 108 ust. 1 pkt.6) ustawy Pzp) i Wykonawcy biorący udział w konsultacjach uwzględnią ww. fakt przy wypełnianiu oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust.1 ustawy PZP (JEDZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte, 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen