646324-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke – Operationele lease voertuigen en materieel voor gemeente Ridderkerk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operationele lease voertuigen en materieel voor gemeente Ridderkerk
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de operationele lease van voertuigen en materieel. Operationele lease van 58 voertuigen en materieel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 34144420 Salzstreufahrzeuge, 44113910 Material für den Straßenwinterdienst, 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Operationele lease van voertuigen en materieel. Operationele lease van 58 voertuigen en materieel. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever heeft het recht om de overeenkomst vier (4) maal te verlengen met twaalf (12) maanden, tot en met uiterlijk 31 januari 2035.