646337-2025 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Sukcesywne dostawy drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Zakładów i Klinik UMB do celów naukowo-badawczych, z podziałem na 8 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Zakładów i Klinik UMB do celów naukowo-badawczych, z podziałem na 8 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: sukcesywne dostawy drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Zakładów i Klinik UMB do celów naukowo-badawczych, z podziałem na 8 części: Część 1 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Część 2 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Część 3 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Część 4 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Część 5 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Część 6 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Część 7 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Część 8 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy na dostawę drobnego sprzętu laboratoryjnego do celów naukowo - badawczych, stanowiące integralną część SWZ.
Vorherige Bekanntmachung472815-2025
Interne KennungAZP.25.1.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego
BeschreibungCzęść 2 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego
Interne KennungAZP.25.1.23.2025.2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego
BeschreibungCzęść 3 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego
Interne KennungAZP.25.1.23.2025.3