2. Verfahren
Verfahren
Titel: (WZNOWIONE POSTĘPOWANIE) Budowa i przebudowa kogeneracji gazowych o łącznej mocy 4,636 MWe i 5,729 MWt w Elektrociepłowni Ciechanów
Beschreibung: Przedmiotem wznowionego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych oraz przeprowadzanie usługi Serwisu dla Inwestycji pn.: „Budowa i przebudowa kogeneracji gazowych o łącznej mocy 4,636 MWe i 5,729 MWt w Elektrociepłowni Ciechanów ”, które to zamówienie opiera się na formule „zaprojektuj i wybuduj”, a zatem obejmuje wykonanie niezbędnych prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych, zrealizowanie dostaw urządzeń i materiałów, przeprowadzenie rozruchów, szkoleń i testów gwarancyjnych oraz uzyskanie certyfikatów i pozwoleń niezbędnych do przekazania do użytkowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne, architektoniczne, technologiczne, instalacyjne, teletechniczne, materiałowe i funkcjonalno-użytkowe, określa Program Funkcjonalno-Użytkowy, stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 392642-2026
Interne Kennung: 20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wznowione postępowanie przetargowe p.n: „Budowa i przebudowa kogeneracji gazowych o łącznej mocy 4,636 MWe i 5,729 MWt w Elektrociepłowni Ciechanów”
Beschreibung: Przedmiotem wznowionego postępowania przetargowego jest wykonanie robót budowlanych oraz przeprowadzanie usługi Serwisu dla Inwestycji pn.: „Budowa i przebudowa kogeneracji gazowych o łącznej mocy 4,636 MWe i 5,729 MWt w Elektrociepłowni Ciechanów ”, które to zamówienie opiera się na formule „zaprojektuj i wybuduj”, a zatem obejmuje wykonanie niezbędnych prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych, zrealizowanie dostaw urządzeń i materiałów, przeprowadzenie rozruchów, szkoleń i testów gwarancyjnych oraz uzyskanie certyfikatów i pozwoleń niezbędnych do przekazania do użytkowania.