See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentów finansowych „Pożyczka mała” i „Pożyczka duża” w ramach Funduszu Funduszy Województwa Lubelskiego cz. IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania instrumentami finansowymi „Pożyczka mała” oraz „Pożyczka duża”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Lubelskiego z którego udzielane będą jednostkowe pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w istotnych postanowieniach umowy (dalej: umowa operacyjna). Parametry udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka mała” stanowiącej załącznik nr [2] do istotnych postanowień umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ oraz w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka duża”, stanowiącej załącznik nr [3] do istotnych postanowień umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ.
Interne Kennung: DZZK/36/DIF/2019 cz. IV
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania instrumentami finansowymi „Pożyczka mała” oraz „Pożyczka duża”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Lubelskiego z którego udzielane będą jednostkowe pożyczki oraz który będzie podlegał zwrotowi do Zamawiającego na warunkach określonych w istotnych postanowieniach umowy (dalej: umowa operacyjna). Parametry udzielanych przez Wykonawcę jednostkowych pożyczek zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka mała” stanowiącej załącznik nr [2] do istotnych postanowień umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ oraz w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka duża”, stanowiącej załącznik nr [3] do istotnych postanowień umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ
Interne Kennung: DZZK/36/DIF/2019/cz. IV
Art des Auftrags: Dienstleistungen