2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości i dostępności ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w WSSz im. M. Pirogowa” ZP/47/2026
Beschreibung: 2. Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załączniki od nr 1 do nr 5 Kosztorys ofertowy część 1-5, Załączniki od nr 1A do nr 5A Opis przedmiotu zamówienia część 1-5 oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/47/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Pompy do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 1 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 1A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Aparat EKG z wózkiem
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 2 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 2A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Ligator hemoroidalnych
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 3 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 3A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Rejestrator holterowski i ambulatoryjny system pomiaru ciśnienia
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 4 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 4A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Witryna chłodnicza
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 5 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 5A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
646371-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/47/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Aparat EKG z wózkiem
Internal identifier: część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Ligator hemoroidalnych
Internal identifier: część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 - Witryna chłodnicza
Internal identifier: Część 5