646380-2026 - Wettbewerb
Estland – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Olme-ja tööstusreovee puhastamine ja tehnoloogilise vee tootmine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Olme-ja tööstusreovee puhastamine ja tehnoloogilise vee tootmine
Beschreibung: Asula olmereovee ja tööstusreovee puhastamine ning puhastatud heitvee baasil tehnoloogilise vee tootmine eesmärgiga tagada tööstusettevõtte tehnoloogilise vee vajadus kasutades membraanlahendusi osaliselt kohapeal toodetava elektrienergiaga / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313984-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Loo aleviku tööstusettevõtte tööstus- ja olmereovee, lähipiirkonna asula reovee, sh kortermajade olmereovee puhastamine ja tehnoloogilise vee tootmine
Beschreibung: Loo alevikus asuva tööstusettevõtte tööstus-ja olmereovee ning lähipiirkonna asula reovee, sh kortermajade olmereovee puhastamine tööstusettevõttele tehnoloogilise vee tootmise eesmärgil- Eesmärgiks on tagada tööstusettevõttele tootmiseks vajaliku vee hulk 100% reovee puhastamise ja tehnoloogilise vee tootmise kaudu.Toodetava tehnoloogilise vee maht on vahemikus 65-76m3 ööpäevas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313984-0001
Los: LOT-0002
Titel: Loo aleviku Saha tee piirkonna tööstusettevõtte/tööstusettevõtete reovee ja väikeelamute olmereovee puhastamine ja tehnoloogise vee tootmine
Beschreibung: Loo aleviku Saha tee piirkonna tööstusettevõtte/tööstusettevõtete reovee ja väikeelamute olmereovee puhastamine tööstusettevõttele tehnoloogilise vee tootmise eesmärgil. Toodetava tehnoloogilise vee maht on ööpäevas vahemikus 25-35m3. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313984-0002
Los: LOT-0003
Titel: Loo aleviku Aasa tee piirkonna tööstusettevõtte reovee ja tööstusettevõtete ning elamute olmereovee puhastamine ja tehnoloogilise vee tootmine
Beschreibung: Loo aleviku Aasa tee piirkonna tööstusettevõtte reovee ja tööstusettevõtete ning elamute olmereovee puhastamine tehnoloogilise vee tootmise eesmärgil mahus 40m3 ööpäevas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313984-0003
Los: LOT-0004
Titel: Loo aleviku Niidu tee piirkonna tööstusettevõtte reovee ja tööstusettevõtete ning elamute olmereovee puhastamine ja tehnoloogilise vee tootmine
Beschreibung: Loo aleviku Aasa tee piirkonna tööstusettevõtte reovee ja tööstusettevõtete ning elamute olmereovee puhastamine tehnoloogilise vee tootmise eesmärgil mahus. Toodetava tehnoloogilise vee maht on 200m3 ööpäevas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313984-0004