See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Garso įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugų pirkimas (tarptautinis)
Beschreibung: Numatoma įsigyti garso įrangos nuomą bei šios įrangos techninio aptarnavimo paslaugas, skirtas renginių organizavimui Kauno mieste. Garso įranga bei techninio aptarnavimo paslaugos privalo atitikti specialiųjų pirkimo sąlygų 8 priede „Techninės specifikacija“ nurodytus reikalavimus. Perkančioji organizacija taip pat numato galimybę išsinuomoti techninėje specifikacijoje nenurodytą įrangą, tačiau tos pačios rūšies ar panašios įrangos grupei priskiriamą garso įrangą turinčią kitokias technines charakteristikas nei nurodytos techninėje specifikacijoje, pavyzdžiui, kolonėlės, mikrofonai, valdymo pultai, akustinės sistemos ir kita susijusi įranga, kurios nuoma ir techninis aptarnavimas būtini garso sistemos funkcionalumui užtikrinti. Preliminarioji sutartis bus vykdoma taikant iš dalies atnaujintą tiekėjų varžymąsi. Preliminariąją sutartį pasirašys Kauno kultūros centras.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0