2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externe inhuur van arbeid
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor de dienstverlening voor de terbeschikkingstelling en contracteren van tijdelijk personeel (niet in loondienst) aan Avans. Basisduur twee jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: externe inhuur van arbeid
Beschreibung: zie hoofdopdracht zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging