See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laikinų pertvarų iš surenkamų stendų / modulinių sienų sistemų pirkimas
Beschreibung: Pirkimo objektas – modulinių pertvarų sistemų konstrukcinių dalių, skirtų laikinoms vidaus pertvaroms įrengti ir papildyti Perkančiosios organizacijos turimą modulinę stendų sistemą, pirkimas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
646497-2026 - Rezultāts
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39154000 Izstāžu iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0