See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cykliczne dostawy leków dla potrzeb Apteki Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w okresie 18 m-cy
Beschreibung: Cykliczne dostawy leków dla potrzeb Apteki Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w okresie 18 m-cy, w ramach zadań (1-125)
Interne Kennung: Spr.1818 ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Leki gr. I
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Leki gr. I
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Leki gr. II
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Leki gr. II
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Leki gr. III
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Leki gr. III
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Leki gr. IV
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Leki gr. IV
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Leki gr. V
Beschreibung: Zadanie nr 5 – Leki gr. V
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Leki gr. VI
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Leki gr. VI
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Leki gr. VII
Beschreibung: Zadanie nr 7 – Leki gr. VII
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Leki gr. VIII
Beschreibung: Zadanie nr 8 – Leki gr. VIII
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Leki gr. IX
Beschreibung: Zadanie nr 9 – Leki gr. IX
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Leki gr. X
Beschreibung: Zadanie nr 10 – Leki gr. X
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Leki gr. XI
Beschreibung: Zadanie nr 11 – Leki gr. XI
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Leki gr. XII
Beschreibung: Zadanie nr 12 – Leki gr. XII
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – Leki gr. XIII
Beschreibung: Zadanie nr 13 – Leki gr. XIII
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – Leki gr. XIV
Beschreibung: Zadanie nr 14 – Leki gr. XIV
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 – Leki gr. XV
Beschreibung: Zadanie nr 15 – Leki gr. XV
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 – Leki gr. XVI
Beschreibung: Zadanie nr 16 – Leki gr. XVI
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 – Leki gr. XVII
Beschreibung: Zadanie nr 17 – Leki gr. XVII
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 – Leki gr. XVIII
Beschreibung: Zadanie nr 18 – Leki gr. XVIII
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 – Leki gr. XIX
Beschreibung: Zadanie nr 19 – Leki gr. XIX
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 – Leki gr. XX
Beschreibung: Zadanie nr 20 – Leki gr. XX
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 – Leki gr. XXI
Beschreibung: Zadanie nr 21 – Leki gr. XXI
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 – Leki gr. XXII
Beschreibung: Zadanie nr 22 – Leki gr. XXII
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 – Leki gr. XXIII
Beschreibung: Zadanie nr 23 – Leki gr. XXIII
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 – Leki gr. XXIV
Beschreibung: Zadanie nr 24 – Leki gr. XXIV
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 – Leki gr. XXV
Beschreibung: Zadanie nr 25 – Leki gr. XXV
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 – Leki gr. XXVI
Beschreibung: Zadanie nr 26 – Leki gr. XXVI
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 – Leki gr. XXVII
Beschreibung: Zadanie nr 27 – Leki gr. XXVII
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 – Leki gr. XXVIII
Beschreibung: Zadanie nr 28 – Leki gr. XXVIII
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 – Leki gr. XXIX
Beschreibung: Zadanie nr 29 – Leki gr. XXIX
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 – Leki gr. XXX
Beschreibung: Zadanie nr 30 – Leki gr. XXX
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 – Leki gr. XXXI
Beschreibung: Zadanie nr 31 – Leki gr. XXXI
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 – Leki gr. XXXII
Beschreibung: Zadanie nr 32 – Leki gr. XXXII
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 – Leki gr. XXXIII
Beschreibung: Zadanie nr 33 – Leki gr. XXXIII
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 – Leki gr. XXXIV
Beschreibung: Zadanie nr 34 – Leki gr. XXXIV
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 – Leki gr. XXXV
Beschreibung: Zadanie nr 35 – Leki gr. XXXV
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 – Leki gr. XXXVI
Beschreibung: Zadanie nr 36 – Leki gr. XXXVI
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 – Leki gr. XXXVII
Beschreibung: Zadanie nr 37 – Leki gr. XXXVII
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 – Leki gr. XXXVIII
Beschreibung: Zadanie nr 38 – Leki gr. XXXVIII
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 – Leki gr. XXXIX
Beschreibung: Zadanie nr 39 – Leki gr. XXXIX
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 – Leki gr. XL
Beschreibung: Zadanie nr 40 – Leki gr. XL
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 – Leki gr. XLI
Beschreibung: Zadanie nr 41 – Leki gr. XLI
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 – Leki gr. XLII
Beschreibung: Zadanie nr 42 – Leki gr. XLII
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 – Leki gr. XLIII
Beschreibung: Zadanie nr 43 – Leki gr. XLIII
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 – Leki gr. XLIV
Beschreibung: Zadanie nr 44 – Leki gr. XLIV
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 – Leki gr. XLV
Beschreibung: Zadanie nr 45 – Leki gr. XLV
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 – Leki gr. XLVI
Beschreibung: Zadanie nr 46 – Leki gr. XLVI
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47 – Leki gr. XLVII
Beschreibung: Zadanie nr 47 – Leki gr. XLVII
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48 – Leki gr. XLVIII
Beschreibung: Zadanie nr 48 – Leki gr. XLVIII
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49 – Leki gr. XLIX
Beschreibung: Zadanie nr 49 – Leki gr. XLIX
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50 – Leki gr. L
Beschreibung: Zadanie nr 50 – Leki gr. L
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51 – Leki gr. LI
Beschreibung: Zadanie nr 51 – Leki gr. LI
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52 – Leki gr. LII
Beschreibung: Zadanie nr 52 – Leki gr. LII
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53 – Leki gr. LIII
Beschreibung: Zadanie nr 53 – Leki gr. LIII
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54 – Leki gr. LIV
Beschreibung: Zadanie nr 54 – Leki gr. LIV
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55 – Leki gr. LV
Beschreibung: Zadanie nr 55 – Leki gr. LV
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56 – Leki gr. LVI
Beschreibung: Zadanie nr 56 – Leki gr. LVI
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57 – Leki gr. LVII
Beschreibung: Zadanie nr 57 – Leki gr. LVII
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58 – Leki gr. LVIII
Beschreibung: Zadanie nr 58 – Leki gr. LVIII
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59 – Leki gr. LIX
Beschreibung: Zadanie nr 59 – Leki gr. LIX
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60 – Leki gr. LX
Beschreibung: Zadanie nr 60 – Leki gr. LX
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61 – Leki gr. LXI
Beschreibung: Zadanie nr 61 – Leki gr. LXI
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 62 – Leki gr. LXII
Beschreibung: Zadanie nr 62 – Leki gr. LXII
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63 – Leki gr. LXIII
Beschreibung: Zadanie nr 63 – Leki gr. LXIII
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 64 – Leki gr. LXIV
Beschreibung: Zadanie nr 64 – Leki gr. LXIV
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 65 – Leki gr. LXV
Beschreibung: Zadanie nr 65 – Leki gr. LXV
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 66 – Leki gr. LXVI
Beschreibung: Zadanie nr 66 – Leki gr. LXVI
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 67 – Leki gr. LXVII
Beschreibung: Zadanie nr 67 – Leki gr. LXVII
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 68 – Leki gr. LXVIII
Beschreibung: Zadanie nr 68 – Leki gr. LXVIII
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 69 – Leki gr. LXIX
Beschreibung: Zadanie nr 69 – Leki gr. LXIX
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 70 – Leki gr. LXX
Beschreibung: Zadanie nr 70 – Leki gr. LXX
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 71 – Leki gr. LXXI
Beschreibung: Zadanie nr 71 – Leki gr. LXXI
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 72 – Leki gr. LXXII
Beschreibung: Zadanie nr 72 – Leki gr. LXXII
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 73 – Leki gr. LXXIII
Beschreibung: Zadanie nr 73 – Leki gr. LXXIII
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 74 – Leki gr. LXXIV
Beschreibung: Zadanie nr 74 – Leki gr. LXXIV
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 75 – Leki gr. LXXV
Beschreibung: Zadanie nr 75 – Leki gr. LXXV
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 76 – Leki gr. LXXVI
Beschreibung: Zadanie nr 76 – Leki gr. LXXVI
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 77 – Leki gr. LXXVIII
Beschreibung: Zadanie nr 77 – Leki gr. LXXVII
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 78 – Leki gr. LXXVIII
Beschreibung: Zadanie nr 78 – Leki gr. LXXVIII
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 79 – Leki gr. LXXIX
Beschreibung: Zadanie nr 79 – Leki gr. LXXIX
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr 80 – Leki gr. LXXX
Beschreibung: Zadanie nr 80 – Leki gr. LXXX
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr 81 – Leki gr. LXXXI
Beschreibung: Zadanie nr 81 – Leki gr. LXXXI
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr 82 – Leki gr. LXXXII
Beschreibung: Zadanie nr 82 – Leki gr. LXXXII
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr 83 – Leki gr. LXXXIII
Beschreibung: Zadanie nr 83 – Leki gr. LXXXIII
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr 84 – Leki gr. LXXXIV
Beschreibung: Zadanie nr 84 – Leki gr. LXXXIV
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr 85 – Leki gr. LXXXV
Beschreibung: Zadanie nr 85 – Leki gr. LXXXV
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr 86 – Leki gr. LXXXVI
Beschreibung: Zadanie nr 86 – Leki gr. LXXXVI
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie nr 87 – Leki gr. LXXXVII
Beschreibung: Zadanie nr 87 – Leki gr. LXXXVII
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie nr 88 – Leki gr. LXXXVIII
Beschreibung: Zadanie nr 88 – Leki gr. LXXXVIII
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie nr 89 – Leki gr. LXXXIX
Beschreibung: Zadanie nr 89 – Leki gr. LXXXIX
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie nr 90 – Leki gr. XC
Beschreibung: Zadanie nr 90 – Leki gr. XC
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie nr 91 – Leki gr. XCI
Beschreibung: Zadanie nr 91 – Leki gr. XCI
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie nr 92 – Leki gr. XCII
Beschreibung: Zadanie nr 92 – Leki gr. XCII
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Zadanie nr 93 – Leki gr. XCIII
Beschreibung: Zadanie nr 93 – Leki gr. XCIII
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie nr 94 – Leki gr. XCIV
Beschreibung: Zadanie nr 94 – Leki gr. XCIV
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: Zadanie nr 95 – Leki gr. XCV
Beschreibung: Zadanie nr 95 – Leki gr. XCV
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Zadanie nr 96 – Leki gr. XCVI
Beschreibung: Zadanie nr 96 – Leki gr. XCVI
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Zadanie nr 97 – Leki gr. XCVII
Beschreibung: Zadanie nr 97 – Leki gr. XCVII
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie nr 98 – Leki gr. XCVIII
Beschreibung: Zadanie nr 98 – Leki gr. XCVIII
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Zadanie nr 99 – Leki gr. CIX
Beschreibung: Zadanie nr 99 – Leki gr. CIX
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie nr 100 – Leki gr. C
Beschreibung: Zadanie nr 100 – Leki gr. C
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie nr 101 – Leki gr. CI
Beschreibung: Zadanie nr 101 – Leki gr. CI
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Zadanie nr 102 – Leki gr. CII
Beschreibung: Zadanie nr 102 – Leki gr. CII
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie nr 103 – Leki gr. CIII
Beschreibung: Zadanie nr 103 – Leki gr. CIII
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Zadanie nr 104 – Leki gr. CIV
Beschreibung: Zadanie nr 104 – Leki gr. CIV
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Zadanie nr 105 – Leki gr. CV
Beschreibung: Zadanie nr 105 – Leki gr. CV
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Zadanie nr 106 – Leki gr. CVI
Beschreibung: Zadanie nr 106 – Leki gr. CVI
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie nr 107 – Leki gr. CVII
Beschreibung: Zadanie nr 107 – Leki gr. CVII
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Zadanie nr 108 – Leki gr. CVIII
Beschreibung: Zadanie nr 108 – Leki gr. CVIII
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie nr 109 – Leki gr. CIX
Beschreibung: Zadanie nr 109 – Leki gr. CIX
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: Zadanie nr 110 – Leki gr. CX
Beschreibung: Zadanie nr 110 – Leki gr. CX
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Zadanie nr 111 – Leki gr. CXI
Beschreibung: Zadanie nr 111 – Leki gr. CXI
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Zadanie nr 112 – Leki gr. CXII
Beschreibung: Zadanie nr 112 – Leki gr. CXII
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Zadanie nr 113 – Leki gr. CXIII
Beschreibung: Zadanie nr 113 – Leki gr. CXIII
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Zadanie nr 114 – Leki gr. CXIV
Beschreibung: Zadanie nr 114 – Leki gr. CXIV
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: Zadanie nr 115 – Leki gr. CXV
Beschreibung: Zadanie nr 115 – Leki gr. CXV
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Zadanie nr 116 – Leki gr. CXVI
Beschreibung: Zadanie nr 116 – Leki gr. CXVI
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: Zadanie nr 117 – Leki gr. CXVII
Beschreibung: Zadanie nr 117 – Leki gr. CXVII
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Zadanie nr 118 – Leki gr. CXVIII
Beschreibung: Zadanie nr 118 – Leki gr. CXVIII
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: Zadanie nr 119 – Leki gr. CXIX
Beschreibung: Zadanie nr 119 – Leki gr. CXIX
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: Zadanie nr 120 – Leki gr. CXX
Beschreibung: Zadanie nr 120 – Leki gr. CXX
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Zadanie nr 121 – Leki gr. CXXI
Beschreibung: Zadanie nr 121 – Leki gr. CXXI
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Zadanie nr 122 – Leki gr. CXXII
Beschreibung: Zadanie nr 122 – Leki gr. CXXII
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: Zadanie nr 123 – Leki gr. CXXIII
Beschreibung: Zadanie nr 123 – Leki gr. CXXIII
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: Zadanie nr 124 – Leki gr. CXXIV
Beschreibung: Zadanie nr 124 – Leki gr. CXXIV
Interne Kennung: 124
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0125
Titel: Zadanie nr 125 – Leki gr. CXXV
Beschreibung: Zadanie nr 125 – Leki gr. CXXV
Interne Kennung: 125