2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Netwerkinfrastructuur en beheer
Beschreibung: Het onderwerp van deze Europese openbare aanbesteding betreft de Netwerk infrastructuur en het Netwerkbeheer voor Stichting Heliomare. Levering van de netwerkinfrastructuur (koop); - Installatie van benodigde hard- en software op de locatie(s) van Heliomare; - Configuratie van hard- en software; - Preventief en correctief Onderhoud; - Support. Heliomare is voornemens om één raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van 4 jaar met de optie tot verlenging met 3 keer 1 jaar. Het betreft een raamovereenkomst met daarbij de gunning van nadere overeenkomsten van 21 locaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Aanbesteding wordt uitgevoerd onder werking van de Aanbestedingswet 2012. De Opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure overeenkomstig de Delen 1, 2 en 4 van de Aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Netwerkinfrastructuur en beheer
Beschreibung: Deze opdracht is niet opgedeeld in percelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opgenomen is een optie voor WIFI7 in plaats van Wifi 6. Verder zijn optioneel uurtarieven uitgevraagd voor additionele dienstverlening.