646515-2025 - Wettbewerb
Polen – Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen – Dostawa urządzeń chłodzących do Wojskowego Instytutu Medycznego -PIB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń chłodzących do Wojskowego Instytutu Medycznego -PIB
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń chłodzących do Wojskowego Instytutu Medycznego -PIB 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamówienie zostało podzielone na 2 pakiety. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz 5.Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
Interne KennungP/410/2025/SZ/WIM/KPO/CWBK-107/ZP/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1-Zamrażarki
BeschreibungZamrażarki- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 -Chłodziarki
BeschreibungChłodziarki-Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.