2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór projektanta na opracowanie koncepcji projektowo-kosztorysowej budowy instalacji farmy fotowoltaicznej 20MWp oraz magazynu energii elektrycznej o mocy 50MW i czasie pracy 2 godziny (pojemność 100MWh) na terenie CPK
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: 1) zaprojektowanie z pełną analizą użyteczności i kosztorysem w zakresie projektu magazynu energii elektrycznej (MEE) o mocy zainstalowanej 50MW i czasie pracy 2 godziny (pojemność 100MWh), zwane dalej „Zadanie nr 1”; 2) zaprojektowanie z pełną analizą użyteczności i kosztorysem w zakresie projektu elektrowni fotowoltaicznej (EPV) o mocy 20 MWp, zwane dalej „Zadanie nr 2”. Szczegółowy zakres przedmiotu Zamówienia został zawarty w OPZ. Sposób realizacji Zamówienia został zawarty w Projekcie Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 678705-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 31440000 Batterien, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31121110 Leistungswandler
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FZA.2510.38.2025/AR/54
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień w ramach prawa opcji.