See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marķētas dīzeļdegvielas piegāde Aizkraukles novada pašvaldības iestāžu apkures vajadzībām
Beschreibung: Marķētas dīzeļdegvielas piegāde Aizkraukles novada pašvaldības iestāžu apkures vajadzībām
Interne Kennung: AND 2026/91
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Seces pamatskola
Los: LOT-0002
Titel: Mazzalves pamatskolas sporta zāle
Los: LOT-0003
Titel: Daudzeses pamatskola
Los: LOT-0004
Titel: Sunākstes bibliotēka un sporta centrs
Los: LOT-0005
Titel: Sunākstes Saieta nams