2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pärnu linna foorisüsteemide ja liiklusloendurite hooldus 01.01.2027 kuni 31.12.2031
Beschreibung: Pärnu linna valgusfoorisüsteemide ja liiklusloendurite (sealhulgas nende tööks vajaliku riist- ja tarkvara) korrasoleku tagamine ning liikluskahjude menetlemine Pärnu keskuslinnas ja Paide mnt Paikuse kooli esisel ülekäigurajal asuval foorisüsteemil 01. jaanuarist 2027 kuni 31. detsembrini 2031.a. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315470-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000