2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ramavtal av leverans av släckt kalk för dricksvattenberedning
Beschreibung: Kontraktet omfattar leverans av släckt kalk till vattenverk i Stehag, Skåne. Leverans sker genom avrop i takt med Köparens behov.
Interne Kennung: 26/26
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24213000 Kalkhydrat
5. Los
Los: LOT-0000