2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst leveren gereedschap groenonderhoud en toebehoren
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één ondernemer voor het leveren van gereedschap voor groenonderhoud, zowel elektrisch als met verbrandingsmotor als handgereedschap en toebehoren voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK. Onder deze besturen wordt verstaan: politiezones, hulpverleningszones, OCMW, gemeente- en stadsbesturen en welzijnsverenigingen. Tijdens de looptijd van het contract kunnen er mogelijks nog een aantal welzijnsverenigingen toetreden tot deze raamovereenkomst. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne Kennung: IOK_20260304GEGRO_MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511000 Handwerkzeug, 43830000 Elektrowerkzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IOK_20260304GEGRO_MP - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IOK_20260304GEGRO_MP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 16160000 Miscellaneous gardening equipment
Additional classification (cpv): 44511000 Hand tools, 43830000 Power tools
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: IOK_20260304GEGRO_MP - 1
Internal identifier: 1