646614-2026 - Ergebnis
Slowakei – Antibiotika zur systemischen Anwendung – Antiinfektíva III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Antiinfektíva III
Beschreibung: Predmetom zákazky sú lieky s názvom Antiinfektíva III rozdelené na päť častí na plánované obdobie obstarávania 36 mesiacov. Antiinfektíva sa používajú na liečbu infekčných ochorení, ktoré môžu byť spôsobené baktériami, vírusmi, kvasinkami, plesňami alebo parazitmi, zabraňujú ich vzniku a rozvoju infekcie alebo prípadným komplikáciám spôsobeným infekčnými organizmami. Podrobný opis predmetu zákazky sa nachádza v B.2 opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: 153/2026/VO/KB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť 01 - Cefoperazón/sulbaktám
Beschreibung: Časť 01 – Cefoperazón/sulbaktám • Typ položky: Humánny liek • Liečivo + koncentrácia: Jedna injekčná liekovka obsahuje 1 g cefoperazónu (ako cefoperazón, sodná soľ) a 1 g sulbaktámu (ako sulbaktám, sodná soľ). • ATC skupina: J01DD62 • Lieková forma: prášok na injekčný/infúzny roztok • Požadovaný počet: 7 600 ks
Interne Kennung: 153/2026/VO/KB/01
Menge: 7 600 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Časť 02 - Meropeném
Beschreibung: Časť 02 - Meropeném a) meropeném 500mg • Typ položky: Humánny liek • Liečivo + koncentrácia: Jedna injekčná liekovka obsahuje trihydrát meropenému v množstve zodpovedajúcom 500 mg bezvodého meropenému. • ATC skupina: J01DH02 • Lieková forma: prášok na injekčný/infúzny roztok • Požadovaný počet: 14 500 ks b) meropeném 1000mg • Typ položky: Humánny liek • Liečivo + koncentrácia: Jedna injekčná liekovka obsahuje trihydrát meropenému v množstve zodpovedajúcom 1 g bezvodého meropenému. • ATC skupina: J01DH02 • Lieková forma: prášok na injekčný/infúzny roztok • Požadovaný počet: 7 100 ks
Interne Kennung: 153/2026/VO/KB/02
Los: LOT-0003
Titel: Časť 03 - Flukonazol
Beschreibung: Časť 03 – Flukonazol a) flukonazol 2mg/ml (100ml) • Typ položky: Humánny liek • Liečivo + koncentrácia: Každý 1 ml obsahuje 2 mg flukonazolu. Každý 100 ml infúzneho roztoku obsahuje 200 mg flukonazolu. • ATC skupina: J02AC01 • Lieková forma: infúzny roztok • Požadovaný počet: 1 550 ks b) flukonazol 2mg/ml (200ml) • Typ položky: Humánny liek • Liečivo + koncentrácia: Každý 1 ml obsahuje 2 mg flukonazolu. Každý 200 ml infúzneho roztoku obsahuje 400 mg flukonazolu. • ATC skupina: J02AC01 • Lieková forma: infúzny roztok • Požadovaný počet: 4 800 ks
Interne Kennung: 153/2026/VO/KB/03
Los: LOT-0004
Titel: Časť 04 - Piperacilín/tazobaktám
Beschreibung: Časť 04 – Piperacilín/tazobaktám 4g/0,5g • Typ položky: Humánny liek • Liečivo + koncentrácia: Každá injekčná liekovka obsahuje 4 g piperacilínu (vo forme sodnej soli) a 0,5 g tazobaktámu (vo forme sodnej soli). • ATC skupina: J01CR05 • Lieková forma: prášok na infúzny roztok • Požadovaný počet: 11 100 ks
Interne Kennung: 153/2026/VO/KB/04
Menge: 11 000 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Časť 05 - Cefiderokol
Beschreibung: Časť 05 – Cefiderokol • Typ položky: Humánny liek • Liečivo + koncentrácia: Každá injekčná liekovka obsahuje cefiderokol, sulfátovo-tozylátovú soľ, čo zodpovedá 1 g cefiderokolu. • ATC skupina: J01DI04 • Lieková forma: prášok na koncentrát na infúzny roztok • Požadovaný počet: 1 700 ks
Interne Kennung: 153/2026/VO/KB/05
Menge: 1 700 Stück