646636-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Betriebsmittelverwaltung – Facilitaire dienstverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Facilitaire dienstverlening
Beschreibung: Facilitaire dienstverlening Rijksinspectie Digitale Infrastructuur (RDI) – Gehuurde bouwdelen Eempolis te Amersfoort De geraamde totale opdrachtwaarde over de maximale looptijd van de Overeenkomst, inclusief eventuele verlengingsopties, bedraagt circa € 4.300.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 202601069
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze procedure is een aanbestedingsprocedure in twee fasen. 1. De selectiefase. In deze fase worden de Gegadigden beoordeeld en gerangschikt op basis van de door de Aanbestedende dienst gestelde eisen en selectiecriteria. Op basis hiervan worden maximaal vijf (5) Gegadigden geselecteerd voor deelname aan de inschrijvingsfase. 2. De inschrijvingsfase. De geselecteerde Gegadigden worden uitgenodigd om een Inschrijving uit te brengen. De aanbestedingsprocedure moet leiden tot gunning van de Opdracht aan de Inschrijver met de beste prijs-kwaliteitverhouding, op basis van het gunningscriterium economisch meest voordelige inschrijving.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79993100 Betriebsmittelverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende facilitaire diensten af te nemen bij de opdrachtnemer. Het kan hierbij gaan om aanvullende facilitaire dienstverlening die samenhangt met de dienstverlening in de gehuurde bouwdelen van de RDI in Eempolis te Amersfoort. De aanbestedende dienst is niet verplicht van deze mogelijkheid gebruik te maken. Nadere voorwaarden en de wijze waarop eventuele aanvullende diensten kunnen worden afgenomen, worden opgenomen in de aanbestedingsstukken.