See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I OPREMANJE DV BAJKA - PO CIGLENICA
Beschreibung: Predmet nabave je IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I OPREMANJE DJEČJEG VRTIĆA „BAJKA“ – PO CIGLENICA. CPV oznaka i naziv: GRUPA 1 - izvođenje radova, CPV: 45214100-1 (glavni CPV) GRUPA 2 – opremanje, CPV: 39150000-8 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 1002-2026-EMV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Izvođenje radova
Beschreibung: GRUPA 1 - izvođenje radova, CPV: 45214100-1 (glavni CPV) Predmet nabave je IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I OPREMANJE DJEČJEG VRTIĆA „BAJKA“ – PO CIGLENICA. Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 1002-2026-EMV-1
Los: LOT-0002
Titel: Opremanje
Beschreibung: GRUPA 2 – opremanje, CPV: 39150000-8 Predmet nabave je IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I OPREMANJE DJEČJEG VRTIĆA „BAJKA“ – PO CIGLENICA. Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 1002-2026-EMV-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen