646666-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Belgien – Medizinische Geräte – levering, onderhoud en bijhorende opleiding van 6 Kincise V2 toestellen en de aankoop via raamovereenkomst van de bijhorende consumptie van producten/implantaten uit de compatibele heupportfolio
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: levering, onderhoud en bijhorende opleiding van 6 Kincise V2 toestellen en de aankoop via raamovereenkomst van de bijhorende consumptie van producten/implantaten uit de compatibele heupportfolio
Beschreibung: Het Jan Yperman Ziekenhuis is een modern, hoogtechnologisch ziekenhuis met 532 bedden, waar 1.400 medewerkers en 162 artsen elke dag het beste van zichzelf geven voor hun patiënten. Dankzij de schaalgrootte van het ziekenhuis kan gespecialiseerde zorg op topniveau worden aangeboden, terwijl tegelijk een warme en patiëntgerichte aanpak behouden blijft. Het Jan Yperman ziekenhuis wenst over te gaan tot de levering, onderhoud en bijhorende opleiding van 6 Kincise V2 toestellen en de aankoop via raamovereenkomst van de bijhorende consumptie van producten/implantaten uit de compatibele heupportfolio voor de komende 4 jaar. De implantaten dienen compatibel te zijn aan volgende functionele en technische kenmerken van de toestellen: - Een geautomatiseerde impactiesysteem in de orthopedische industrie voor heup arthoroplastie - Dit voor gebruik bij het impacteren van de acetabulaire cup en het broachen van het femoraal kanaal om de femorale steel te kunnen plaatsen. - Maximale inzet op verminderen van fracturen van het femoraal kanaal en een betere preparatie van het spongueus bot voor de ingroei van de femorale steel. - Zeer ergonomisch toepassing voor de gebruiker door niet manueel op een hamer te moeten slaan tijdens de ingrepen - In orde zijn met de noodzakelijke reglementering voor een Belgisch ziekenhuis De combinatie van deze functionaliteiten laat toe de operatieve workflow aanzienlijk te optimaliseren en de kwaliteit, precisie en veiligheid van deze ingrepen verder te verhogen. Deze leveringen zijn eveneens noodzakelijk om de dienst orthopedie te voorzien van een moderne, innovatief, efficiënte en ergonomische oplossing, met het oog op het waarborgen van kwaliteitsvolle patiëntenzorg en optimalisatie van de operatieve activiteiten. Omwille van bovenstaande redenen en bij gebrek aan gelijkwaardige oplossingen bij andere fabrikanten/aanbieders, willen wij 6 Kincise V2 toestellen, en bijhorende implantaten, opleiding van de firma JOHNSON & JOHNSON MEDICAL NV tot levering aan ons ziekenhuis.
Interne Kennung: 2026/044
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/044 - 1
Beschreibung: Het Jan Yperman Ziekenhuis is een modern, hoogtechnologisch ziekenhuis met 532 bedden, waar 1.400 medewerkers en 162 artsen elke dag het beste van zichzelf geven voor hun patiënten. Dankzi. de schaalgrootte van het ziekenhuis kan gespecialiseerde zorg op topniveau worden aangeboden terwijl tegelijk een warme en patiëntgerichte aanpak behouden blijft Het Jan Yperman ziekenhuis wenst over te gaan tot de levering, onderhoud en bijhorende opleiding van 6 Kincise V2 toestellen en de aankoop via raamovereenkomst van de bijhorende consumptie van producten/implantaten uit de compatibele heupportfolio voor de komende 4 jaar, De implantaten dienen compatibel te zijn aan volgende functionele en technische kenmerken van de toestellen Een geautomatiseerde impactiesysteem in de orthopedische industrie voor heup arthoroplastie Dit voor gebruik bij het impacteren van de acetabulaire cup en het broachen van het femoraa kanaal om de femorale steel te kunnen plaatsen Maximale inzet op verminderen van fracturen van het femoraal kanaal en een betere preparatie van het spongueus bot voor de ingroei van de femorale steel Zeer ergonomisch toepassing voor de gebruiker door niet manueel op een hamer te moeten slaan tijdens de ingrepen- in orde zijn met de noodzakelijke reglementering voor een Belgisch ziekenhuis De combinatie van deze functionaliteiten laat toe de operatieve workflow aanzienlijk te optimaliseren en de kwaliteit, precisie en veiligheid van deze ingrepen verder te verhogen Deze leveringen zijn eveneens noodzakelijk om de dienst orthopedie te voorzien van een moderne innovatief, efficiënte en ergonomische oplossing, met het oog op het waarborgen van kwaliteitsvolle patiëntenzorg en optimalisatie van de operatieve activiteiten Omwille van bovenstaande redenen en bij gebrek aan gelijkwaardige oplossingen bij andere fabrikanten/aanbieders, willen wij 6 Kincise V2 toestellen, en bijhorende implantaten, opleiding van de firma JOHNSON & JOHNSON MEDICAL NV tot levering aan ons ziekenhuis,
Interne Kennung: 1