See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de exploatare, transport si incarcat mecanizat masa lemnoasa II si III - DS Hunedoara 2026
Beschreibung: Se achiziţionează: servicii de exploatare forestieră – 26344.32 mc, servicii de transport masă lemnoasă – 99167.79 tkm și încărcat/descărcat mecanizat masa lemnoasa – 6049.11 mc, conform caietului/elor de sarcini. Se pot solicita clarificari privind documentatia de atribuire inainte de data limita de depunere a ofertelor, astfel: cel tarziu in a 15 - a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare. Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari, astfel: cel tarziu in a 10 - a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare. Fisa de date a achizitiei reprezinta totodata si instructiuni pentru ofertanti.
Interne Kennung: Nr. 6736 / R.D.C. / 07.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1 - 452/2300126503300 Dl.Bogdii I - Dobra
Beschreibung: conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2 - 562/2500126501170 Iazuri - Dobra
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3 - 571/2500126501430 Dl.Serbanel - Dobra
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot 4 - 575/2500126501470 Salciva - Dobra
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot 5 - 576/2500126501480 Jirebea - Dobra
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Lot 6 - 579/2500126501510 Salciva II - Dobra
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Lot 7 - 455/2300126503490 Dl.Bogii II - Dobra
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Lot 8 - 5/2500128902880 Garbavu - Gradiste
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Lot 9 - 1370/2500128902860 Runcu - Gradiste
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Lot 10 - 1380/2500128902870 Tihu - Gradiste
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Lot 11 - 1484/2500128902810 Capu Pietrii - Gradiste
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Lot 12 - 1493/2500128902800 Sesu - Gradiste
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Lot 13 - 1495/2500128902790 Bordu - Gradiste
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Lot 14 - 69/2100137601420 Copacioasa - Petrosani
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Lot 15 - 103/2100137602690 Pr.Munteanului - Petrosani
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Lot 16 - 121/2200137600400 Sasa - Petrosani
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Lot 17 - 151/2200137600910 Laica - Petrosani
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Lot 18 - 162/2200137601120 Fetita Mica - Petrosani
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Lot 19 - 184/2200137601410 Candresu - Petrosani
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Lot 20 - 188/2200137601540 Pr.Coasta lui Rus - Petrosani
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Lot 21 - 208/2200137601940 Pr.Muncelului - Petrosani
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Lot 22 - 210/2200137602010 Sasa - Petrosani
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Lot 23 - 222/2200137602360 Cerbu - Petrosani
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Lot 24 - 223/2200137602370 Valea Cerbului - Petrosani
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Lot 25 - 234/2200137602990 Sasa - Petrosani
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Lot 26 - 250/2300137600310 Voievodu - Petrosani
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Lot 27 - 278/2300137601040 Fetita - Petrosani
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Lot 28 - 291/2300137601280 Sterminosu - Petrosani
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Lot 29 - 297/2300137601340 Scorusu - Petrosani
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Lot 30 - 301/2300137601380 Molidu - Petrosani
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Lot 31 - 337/2300137602080 Pr.Muncelului - Petrosani
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Lot 32 - 340/2300137602200 Pr.Dosu Cabanei - Petrosani
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Lot 33 - 348/2300137602590 Candresu - Petrosani
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Lot 34 - 354/2300137602730 Sterminosu - Petrosani
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Lot 35 - 415/2400137601400 Pr.Rogarete - Petrosani
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Lot 36 - 437/2400137601720 Sasa - Petrosani
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Lot 37 - 451/2400137602040 Pr.Cimpa Mica - Petrosani
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Lot 38 - 465/2400137602230 Stolojoaia - Petrosani
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Lot 39 - 467/2400137602300 Barlogu - Petrosani
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Lot 40 - 468/2400137602310 Lolaia - Petrosani
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Lot 41 - 476/2400137602620 Lolaia - Petrosani
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Lot 42 - 485/2400137602870 Grivei - Petrosani
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Lot 43 - 609/2500137601830 Pr.Capra - Petrosani
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Lot 44 - 611/2500137601910 Lolaia - Petrosani
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Lot 45 - 436/2200142308160 Dosurele - Simeria
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Lot 46 - 437/2200142308170 Dosurele 1 - Simeria
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Lot 47 - 438/2200142308180 Dosurele 2 - Simeria
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Lot 48 - 612/2200142308810 Goruniste - Simeria
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Lot 49 - 616/2300142301890 Sacaramb - Simeria
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Lot 50 - 618/2300142301910 Pestera - Simeria
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Lot 51 - 635/2300142305800 Macrisu - Simeria
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Lot 52 - 640/2300142306460 Macrisu - Simeria
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Lot 53 - 664/2400142304310 La Macrisu - Simeria
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Lot 54 - 666/2400142304550 Langa Lac - Simeria
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Lot 55 - 678/2400142305710 La Haitau - Simeria
Interne Kennung: 55