646684-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Úprava objektu Vejvanovského 1610/1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úprava objektu Vejvanovského 1610/1
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je rekonstrukce Domova pro seniory na ulici Vejvanovského. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MCP11-VEJ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu ust. § 100 odst. 3 ZZVZ změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, a to možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových stavebních prací vybraným dodavatelem za předpokladu, že a) podmínky pro nové stavební práce odpovídají podmínkám pro použití jednacího řízení bez uveřejnění podle ust. § 66 ZZVZ; b) předpokládaná hodnota nových stavebních prací nepřevýší 30 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky; a c) předpokládaná doba poskytnutí nových stavebních prací bude do 3 let od účinnosti smlouvy na plnění veřejné zakázky; d) předpokládaný rozsah poskytnutí nových stavebních prací bude spočívat v provedení systému měření a regulace (tj. provedení systému pro koordinaci a řízení systémů topení, vzduchotechniky (nuceného větrání) a chlazení, které budova obsahuje za účelem zvýšení komfortu uživatelů zařízení) a dále v provedení chlazení jako samostatného systému s centrální venkovní jednotkou a na ni napojenými splitovými jednotkami v rámci pobytových místností.