See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dentala förbrukningsprodukter: avtryck och övrigt sortiment
Beschreibung: Upphandling av dentala förbrukningsprodukter inom avtryck och övrigt sortiment.
Interne Kennung: MAU 2026/632
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33130000 Dentalgeräte
5. Los
Los: LOT-0000