See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Óvodai neveléshez szükséges termékek beszerzése
Beschreibung: Jelen közbeszerzési eljárás tárgya: „Óvodai nevelésben való részvételéhez szükséges, a 3-6 éves korosztályú gyermekek egészséges fejlődéséhez hozzájáruló termékek beszerzése az EFOP_PLUSZ-5.3.2-25-2025-00001 kódszámú projekten belül” A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület az EFOP_PLUSZ-5.3.2-25-2025-00001 kódszámú projekt keretein belül a 290/2014. (XI. 26.) Korm. rendelet 3. számú mellékletében meghatározott kedvezményezett járások települései közül a 105/2015. (IV. 23.) Korm. rendelet 2. mellékletében meghatározott településeken és ezen belül kiemelten a 1057/2021. (II.19.) Korm. határozat 3. mellékletében meghatározott településeken élő 3-6 éves óvodás korú gyermekek és családja részére biztosítja a gyermek óvodáztatásához, az óvodai nevelésben való részvételéhez szükséges és/vagy a gyermek egészséges fejlődéséhez hozzájáruló termékeket tartalmazó csomagot, az alábbi részek szerinti bontásban: 1. rész: Higiéniai termékek 2. rész: Egészségügyi cikkek 3. rész: Ruházati termékek 4. rész: Textiltermékek 5. rész: Étkezéshez kapcsolódó termékek 6. rész: Játékok és fejlesztőeszközök A termékeket a szerződés hatálybalépését követő 150 napon belül kell szállítani, azzal, hogy ez az időtartam nem haladhatja meg 2027. április 30. napját.
Interne Kennung: EKR000133702026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Higiéniai termékek
Beschreibung: Nyertes ajánlattevőnek az alábbi termékeket kell szállítania: - gyermekfogkrém 0-6 év: 52.000 db - gyermek fogkefe 3-6 éves korig: 52.000 db - folyékony krémszappan: 13.000 db - gyermeksampon: 13.000 db - kör alakú 2 in 1 tükör és fésű: 13.000 db Az egyes termékekkel szemben támasztott részletes követelményeket a közbeszerzési dokumentáció részeként kiadott műszaki leírás tartalmazza. A termékek szállítási határideje a szerződés hatályba lépésétől számított 150 nap, azzal, hogy ezen időtartam nem haladhatja meg 2027. április 30. napját. Ajánlatkérő rögzíti, hogy ezen határidő kötbérterhes határidőnek minősül. A megajánlott termékek gyártóját, pontos típusát és származási helyét az ajánlatban fel kell tüntetni, ellenkező esetben az ajánlat érvénytelenné nyilvánítása szükséges. Az ajánlatához csatolni kell a megajánlott termékekre vonatkozó magyar nyelvű termékleírást és/vagy műszaki adatlapot és/vagy gyártói/forgalmazói katalógus magyar nyelvű fordítását, és/vagy ajánlattevő által a termékről összeállított ismertetőt, amelyek alapján megállapítható, hogy az ajánlattevő által megajánlott termék megfelel a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott műszaki elvárásoknak, jellemzőknek. A termékleírásnak olyan részletezettségűnek kell lennie, hogy azokból a műszaki minimumkövetelményeknek való megfelelőség egyértelműen megállapítható legyen. A termékleírásban feltüntetett adatoknál kérjük megjelölni, hogy a beadott katalógusok vagy egyéb leírások hányadik oldalán szerepel az adott adat. A termékeket a raktári rakodás elősegítése érdekében raklapon köteles Eladó szállítani, a gépi rakodásnak megfelelő rögzítéssel. A raklapra helyezett termékek csomagolásán az egyes csomagok tartalma jól beazonosítható kell legyen, ennek okán szereplenie kell rajta a csomagolás tartalmának megfelelően a termék megnevezésének, darabszámának, egyéb azonosító adatnak, amely alapján megállapítható, hogy a csomagolás az ajánlatban megajánlott termékeket tartalmazza az előírt mennyiségben. A szállítólevél tartalmára vonatkozóan Ajánlatkérő előírja, hogy azon az Ajánlatkérő adatai (neve és címe) kerüljenek feltüntetésre. Ajánlatkérő nem fogad el olyan szállítólevelet, amely tartalma alapján a termék gyártójától származik és a nyertes ajánlattevő (mint a gyártó és a nyertes ajánlattevő jogviszonyában a megrendelő) részére történő szállítást tartalmaz.
Interne Kennung: EKR000133702026/1
Haupteinstufung (cpv): 33711720 Zahnpasta
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711000 Parfüms und Körperpflegemittel, 33711610 Haarwaschmittel, 33711710 Zahnbürsten, 33711900 Seife
Los: LOT-0002
Titel: Egészségügyi cikkek
Beschreibung: Nyertes ajánlattevőnek az alábbi termékeket kell szállítania: - sebfertőtlenítő spray: 13.000 db - flexibilis ragtapasz gyerekeknek: 13.000 db - digitális kijelzőjű lázmérő: 13.000 db - gyermek multivitamin: 13.000 db Az egyes termékekkel szemben támasztott részletes követelményeket a közbeszerzési dokumentáció részeként kiadott műszaki leírás tartalmazza. A termékek szállítási határideje a szerződés hatályba lépésétől számított 150 nap, azzal, hogy ezen időtartam nem haladhatja meg 2027. április 30. napját. Ajánlatkérő rögzíti, hogy ezen határidő kötbérterhes határidőnek minősül. Az ajánlatban meg kell adni a megajánlott termékek gyártóját, pontos típusát és származási helyét az ajánlatban fel kell tüntetni, ellenkező esetben az ajánlat érvénytelenné nyilvánítása szükséges. Az ajánlatához csatolni kell a megajánlott termékekre vonatkozó magyar nyelvű termékleírást és/vagy műszaki adatlapot és/vagy gyártói/forgalmazói katalógus magyar nyelvű fordítását, és/vagy ajánlattevő által a termékről összeállított ismertetőt, amelyek alapján megállapítható, hogy az ajánlattevő által megajánlott termék megfelel a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott műszaki elvárásoknak, jellemzőknek. A termékleírásnak olyan részletezettségűnek kell lennie, hogy azokból a műszaki minimumkövetelményeknek való megfelelőség egyértelműen megállapítható legyen. A termékleírásban feltüntetett adatoknál kérjük megjelölni, hogy a beadott katalógusok vagy egyéb leírások hányadik oldalán szerepel az adott adat. A termékeket a raktári rakodás elősegítése érdekében raklapon köteles Eladó szállítani, a gépi rakodásnak megfelelő rögzítéssel. A raklapra helyezett termékek csomagolásán az egyes csomagok tartalma jól beazonosítható kell legyen, ennek okán szereplenie kell rajta a csomagolás tartalmának megfelelően a termék megnevezésének, darabszámának, egyéb azonosító adatnak, amely alapján megállapítható, hogy a csomagolás az ajánlatban megajánlott termékeket tartalmazza az előírt mennyiségben. A szállítólevél tartalmára vonatkozóan Ajánlatkérő előírja, hogy azon az Ajánlatkérő adatai (neve és címe) kerüljenek feltüntetésre. Ajánlatkérő nem fogad el olyan szállítólevelet, amely tartalma alapján a termék gyártójától származik és a nyertes ajánlattevő (mint a gyártó és a nyertes ajánlattevő jogviszonyában a megrendelő) részére történő szállítást tartalmaz.
Interne Kennung: EKR000133702026/2
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33616000 Vitamine
Los: LOT-0003
Titel: Ruházati termékek
Beschreibung: Nyertes ajánlattevőnek az alábbi termékeket kell szállítania: gyermek hátizsák: 13.000 db gyermekzokni: 65.000 db gyermeksapka: 13.000 db gyermek sál: 13.000 db Esőkabát: 13.000 db Az egyes termékekkel szemben támasztott részletes követelményeket a közbeszerzési dokumentáció részeként kiadott műszaki leírás tartalmazza. A termékek szállítási határideje a szerződés hatályba lépésétől számított 150 nap, azzal, hogy ezen időtartam nem haladhatja meg 2027. április 30. napját. Ajánlatkérő rögzíti, hogy ezen határidő kötbérterhes határidőnek minősül. Az ajánlatához csatolni kell a megajánlott termékekre vonatkozó magyar nyelvű termékleírást és/vagy műszaki adatlapot és/vagy gyártói/forgalmazói katalógus magyar nyelvű fordítását, és/vagy ajánlattevő által a termékről összeállított ismertetőt, amelyek alapján megállapítható, hogy az ajánlattevő által megajánlott termék megfelel a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott műszaki elvárásoknak, jellemzőknek. A termékleírásnak olyan részletezettségűnek kell lennie, hogy azokból a műszaki minimumkövetelményeknek való megfelelőség egyértelműen megállapítható legyen. A termékleírásban feltüntetett adatoknál kérjük megjelölni, hogy a beadott katalógusok vagy egyéb leírások hányadik oldalán szerepel az adott adat. Az ajánlatban meg kell adni a megajánlott termékek gyártóját, pontos típusát és származási helyét az ajánlatban fel kell tüntetni, ellenkező esetben az ajánlat érvénytelenné nyilvánítása szükséges. A termékeket a raktári rakodás elősegítése érdekében raklapon köteles Eladó szállítani, a gépi rakodásnak megfelelő rögzítéssel. A raklapra helyezett termékek csomagolásán az egyes csomagok tartalma jól beazonosítható kell legyen, ennek okán szereplenie kell rajta a csomagolás tartalmának megfelelően a termék megnevezésének, darabszámának, egyéb azonosító adatnak, amely alapján megállapítható, hogy a csomagolás az ajánlatban megajánlott termékeket tartalmazza az előírt mennyiségben. A szállítólevél tartalmára vonatkozóan Ajánlatkérő előírja, hogy azon az Ajánlatkérő adatai (neve és címe) kerüljenek feltüntetésre. Ajánlatkérő nem fogad el olyan szállítólevelet, amely tartalma alapján a termék gyártójától származik és a nyertes ajánlattevő (mint a gyártó és a nyertes ajánlattevő jogviszonyában a megrendelő) részére történő szállítást tartalmaz.
Interne Kennung: EKR000133702026/3
Haupteinstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18221300 Regenmäntel, 18411000 Babykleidung, 18422000 Schals, 18443000 Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen
Los: LOT-0004
Titel: Textil termékek
Beschreibung: Nyertes ajánlattevőnek az alábbi termékeket kell szállítania: gyermekpárna: 13.000 db óvodás paplan párna garnitúra: 13.000 db óvodás ágyneműhuzat: 13.000 db gyermektörölköző: 78.000 db óvodás pléd: 13.000 db Vízhatlan matracvédő lepedő gyermekágyba: 13.000 db Kapucnis fürdőlepedő 70*140 cm: 26.000 db Az egyes termékekkel szemben támasztott részletes követelményeket a közbeszerzési dokumentáció részeként kiadott műszaki leírás tartalmazza. A termékek szállítási határideje a szerződés hatályba lépésétől számított 150 nap, azzal, hogy ezen időtartam nem haladhatja meg 2027. április 30. napját. Ajánlatkérő rögzíti, hogy ezen határidő kötbérterhes határidőnek minősül. Az ajánlatához csatolni kell a megajánlott termékekre vonatkozó magyar nyelvű termékleírást és/vagy műszaki adatlapot és/vagy gyártói/forgalmazói katalógus magyar nyelvű fordítását, és/vagy ajánlattevő által a termékről összeállított ismertetőt, amelyek alapján megállapítható, hogy az ajánlattevő által megajánlott termék megfelel a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott műszaki elvárásoknak, jellemzőknek. A termékleírásnak olyan részletezettségűnek kell lennie, hogy azokból a műszaki minimumkövetelményeknek való megfelelőség egyértelműen megállapítható legyen. A termékleírásban feltüntetett adatoknál kérjük megjelölni, hogy a beadott katalógusok vagy egyéb leírások hányadik oldalán szerepel az adott adat. Az ajánlatban meg kell adni a megajánlott termékek gyártóját, pontos típusát és származási helyét az ajánlatban fel kell tüntetni, ellenkező esetben az ajánlat érvénytelenné nyilvánítása szükséges. A termékeket a raktári rakodás elősegítése érdekében raklapon köteles Eladó szállítani, a gépi rakodásnak megfelelő rögzítéssel. A raklapra helyezett termékek csomagolásán az egyes csomagok tartalma jól beazonosítható kell legyen, ennek okán szereplenie kell rajta a csomagolás tartalmának megfelelően a termék megnevezésének, darabszámának, egyéb azonosító adatnak, amely alapján megállapítható, hogy a csomagolás az ajánlatban megajánlott termékeket tartalmazza az előírt mennyiségben. A szállítólevél tartalmára vonatkozóan Ajánlatkérő előírja, hogy azon az Ajánlatkérő adatai (neve és címe) kerüljenek feltüntetésre. Ajánlatkérő nem fogad el olyan szállítólevelet, amely tartalma alapján a termék gyártójától származik és a nyertes ajánlattevő (mint a gyártó és a nyertes ajánlattevő jogviszonyában a megrendelő) részére történő szállítást tartalmaz.
Interne Kennung: EKR000133702026/4
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143115 Gummilaken, 39511000 Decken und Reisedecken, 39512200 Federbettbezüge, 39512500 Kopfkissenbezüge, 39514100 Handtücher
Los: LOT-0005
Titel: Étkezéshez kapcsolódó termékek
Beschreibung: Nyertes ajánlattevőnek az alábbi termékeket kell szállítania: - gyermek tányérkészlet: 13.000 db - műanyag evőeszközkészlet tokban: 13.000 db Az egyes termékekkel szemben támasztott részletes követelményeket a közbeszerzési dokumentáció részeként kiadott műszaki leírás tartalmazza. A termékek szállítási határideje a szerződés hatályba lépésétől számított 150 nap, azzal, hogy ezen időtartam nem haladhatja meg 2027. április 30. napját. Ajánlatkérő rögzíti, hogy ezen határidő kötbérterhes határidőnek minősül. Az ajánlatához csatolni kell a megajánlott termékekre vonatkozó magyar nyelvű termékleírást és/vagy műszaki adatlapot és/vagy gyártói/forgalmazói katalógus magyar nyelvű fordítását, és/vagy ajánlattevő által a termékről összeállított ismertetőt, amelyek alapján megállapítható, hogy az ajánlattevő által megajánlott termék megfelel a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott műszaki elvárásoknak, jellemzőknek. A termékleírásnak olyan részletezettségűnek kell lennie, hogy azokból a műszaki minimumkövetelményeknek való megfelelőség egyértelműen megállapítható legyen. A termékleírásban feltüntetett adatoknál kérjük megjelölni, hogy a beadott katalógusok vagy egyéb leírások hányadik oldalán szerepel az adott adat. Az ajánlatban meg kell adni a megajánlott termékek gyártóját, pontos típusát és származási helyét az ajánlatban fel kell tüntetni, ellenkező esetben az ajánlat érvénytelenné nyilvánítása szükséges. A termékeket a raktári rakodás elősegítése érdekében raklapon köteles Eladó szállítani, a gépi rakodásnak megfelelő rögzítéssel. A raklapra helyezett termékek csomagolásán az egyes csomagok tartalma jól beazonosítható kell legyen, ennek okán szereplenie kell rajta a csomagolás tartalmának megfelelően a termék megnevezésének, darabszámának, egyéb azonosító adatnak, amely alapján megállapítható, hogy a csomagolás az ajánlatban megajánlott termékeket tartalmazza az előírt mennyiségben. A szállítólevél tartalmára vonatkozóan Ajánlatkérő előírja, hogy azon az Ajánlatkérő adatai (neve és címe) kerüljenek feltüntetésre. Ajánlatkérő nem fogad el olyan szállítólevelet, amely tartalma alapján a termék gyártójától származik és a nyertes ajánlattevő (mint a gyártó és a nyertes ajánlattevő jogviszonyában a megrendelő) részére történő szállítást tartalmaz.
Interne Kennung: EKR000133702026/5
Haupteinstufung (cpv): 39221210 Teller
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39240000 Besteck
Los: LOT-0006
Titel: Játékok és fejlesztőeszközök
Beschreibung: Nyertes ajánlattevőnek az alábbi termékeket kell szállítania: plüss játék kicsoportosoknak: 4334 db homokozó készlet: 4334 db gumilabda kis és nagycsoportosoknak: 8668 db szivacs építőjáték készlet: 4334 db ujjbáb készlet: 4334 db marokzsírkréta: 4334 db állatokról szóló fejlesztő, ismeretátadó könyv: 4334 db párosító puzzle játék: 4334 db mesekocka: 4334 db fa kukac fejlesztőjáték finommotorika (kis és középső csoportosoknak): 8668 db egyensúlyozó játék (kis és középső csoportosoknak): 8668 db Interaktív, oktató, szenzoros játék, táska típusú többféle tevékenységgel: 4334 db plüss játék középső csoportosoknak: 4334 db gumilabda középső csoportosoknak: 4334 db képességfelfedező nyelvi fejlesztő kártya 3-6 éveseknek: 4334 db fa fejlesztőjáték: 4334 db játékkészlet: 4334 db írólap: 4334 db színes ceruza középső csoportosoknak: 4334 db nagyböngésző könyv: 4334 db memória játék: 4334 db szerepjáték - orvosi táska: 4334 db kártyajáték: 4334 db fejlesztő kártyajáték: 4334 db színesceruza készlet nagy csoportosoknak : 4334 db vízfesték: 4334 db ecsetkészlet: 4334 db ismereteket átadó könyv: 4334 db vonalvezetési gyakorlatok fejlesztő játék: 4334 db finommotoros készségfejlesztő fűzőjáték fából: 4334 db foglalkoztató ovisoknak: 4334 db állatfejes pörgettyű fából: 4334 db fejlesző társasjáték 5-6 éveseknek: 4334 db szerepjáték - pénztárgép: 4334 db oktatójáték - szeletelhető zöldségek és gyümölcsök: 4334 db Az egyes termékekkel szemben támasztott részletes követelményeket a közbeszerzési dokumentáció részeként kiadott műszaki leírás tartalmazza. A termékek szállítási határideje a szerződés hatályba lépésétől számított 150 nap, azzal, hogy ezen időtartam nem haladhatja meg 2027. április 30. napját. Ajánlatkérő rögzíti, hogy ezen határidő kötbérterhes határidőnek minősül. Az ajánlatban meg kell adni a megajánlott termékek gyártóját, pontos típusát és származási helyét az ajánlatban fel kell tüntetni, ellenkező esetben az ajánlat érvénytelenné nyilvánítása szükséges. Az ajánlatához csatolni kell a megajánlott termékekre vonatkozó magyar nyelvű termékleírást és/vagy műszaki adatlapot és/vagy gyártói/forgalmazói katalógus magyar nyelvű fordítását, és/vagy ajánlattevő által a termékről összeállított ismertetőt, amelyek alapján megállapítható, hogy az ajánlattevő által megajánlott termék megfelel a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott műszaki elvárásoknak, jellemzőknek. A termékleírásnak olyan részletezettségűnek kell lennie, hogy azokból a műszaki minimumkövetelményeknek való megfelelőség egyértelműen megállapítható legyen. A termékleírásban feltüntetett adatoknál kérjük megjelölni, hogy a beadott katalógusok vagy egyéb leírások hányadik oldalán szerepel az adott adat. A termékeket a raktári rakodás elősegítése érdekében raklapon köteles Eladó szállítani, a gépi rakodásnak megfelelő rögzítéssel. A raklapra helyezett termékek csomagolásán az egyes csomagok tartalma jól beazonosítható kell legyen, ennek okán szereplenie kell rajta a csomagolás tartalmának megfelelően a termék megnevezésének, darabszámának, egyéb azonosító adatnak, amely alapján megállapítható, hogy a csomagolás az ajánlatban megajánlott termékeket tartalmazza az előírt mennyiségben. A szállítólevél tartalmára vonatkozóan Ajánlatkérő előírja, hogy azon az Ajánlatkérő adatai (neve és címe) kerüljenek feltüntetésre. Ajánlatkérő nem fogad el olyan szállítólevelet, amely tartalma alapján a termék gyártójától származik és a nyertes ajánlattevő (mint a gyártó és a nyertes ajánlattevő jogviszonyában a megrendelő) részére történő szállítást tartalmaz.
Interne Kennung: EKR000133702026/6
Haupteinstufung (cpv): 30194900 Arbeitsflächenabdeckungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192130 Bleistifte, 37513000 Marionetten, 37524100 Lernspiele, 37524300 Klassische Spiele, 37524500 Strategiespiele, 37524600 Memoryspiele, 37524900 Baukästen, 37525000 Spielzeugballons und Bälle, 37531000 Spielkarten, 37821000 Zeichenpinsel, 37822100 Farbstifte
646691-2026 - Competition
Hungary – Clothing, footwear, luggage articles and accessories – Óvodai neveléshez szükséges termékek beszerzése
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR000133702026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Higiéniai termékek
Internal identifier: EKR000133702026/1
Main classification (cpv): 33711720 Toothpaste
Additional classification (cpv): 33711000 Perfumes and toiletries, 33711610 Shampoos, 33711710 Toothbrushes, 33711900 Soap
Lot: LOT-0002
Title: Egészségügyi cikkek
Internal identifier: EKR000133702026/2
Main classification (cpv): 33141111 Adhesive dressings
Additional classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33616000 Vitamins
Lot: LOT-0003
Title: Ruházati termékek
Internal identifier: EKR000133702026/3
Main classification (cpv): 18931100 Rucksacks
Additional classification (cpv): 18221300 Raincoats, 18411000 Baby clothing, 18422000 Scarves, 18443000 Headgear and headgear accessories
Lot: LOT-0004
Title: Textil termékek
Internal identifier: EKR000133702026/4
Main classification (cpv): 39512000 Bed linen
Additional classification (cpv): 39143115 Rubber sheets, 39511000 Blankets and travelling rugs, 39512200 Duvet covers, 39512500 Pillowcases, 39514100 Towels
Lot: LOT-0005
Title: Étkezéshez kapcsolódó termékek
Internal identifier: EKR000133702026/5
Main classification (cpv): 39221210 Plates
Additional classification (cpv): 39240000 Cutlery
Lot: LOT-0006
Title: Játékok és fejlesztőeszközök
Internal identifier: EKR000133702026/6
Main classification (cpv): 30194900 Work surface protection covers
Additional classification (cpv): 30192130 Pencils, 37513000 Puppets, 37524100 Educational games, 37524300 Classic games, 37524500 Strategy games, 37524600 Memory games, 37524900 Game kits, 37525000 Toy balloons and balls, 37531000 Playing cards, 37821000 Artists' brushes, 37822100 Crayons