646696-2026 - Wettbewerb
Schweden – Brennstoffe – Upphandling av tankstation för drivmedelsberedskap
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upphandling av tankstation för drivmedelsberedskap
Beschreibung: Upphandlingen avser ett avtal för leverans och installation av en ny tankstation för diesel och HVO, avsedd för intern användning för tankning av Kinda Kommuns arbetsfordon och reservkraftverk.
Interne Kennung: 26/38
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26/38
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000