646708-2026 - Wettbewerb
Polen – Glasfaserkabel – Dostawa materiałów do budowy sieci telekomunikacyjnej FTTH z podziałem na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do budowy sieci telekomunikacyjnej FTTH z podziałem na części
Beschreibung: Zamierzeniem Zamawiającego jest realizacja inwestycji dotyczącej budowy dostępowej sieci światłowodowej na terenie województwa mazowieckiego. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych materiałów podstawowych przeznaczonych do budowy i wyposażenia sieci światłowodowej FTTH. Pełna lista materiałów podstawowych znajduje się w załączniku nr 1 do OPZ. Wymagania techniczne co do poszczególnych materiałów podstawowych zostały szczegółowo określone w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ARM/22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32562000 Glasfaserkabel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 44114200 Betonerzeugnisse, 44200000 Bauerzeugnisse, 44163100 Leitungen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44212220 Masten und Pfähle, 44212225 Pfosten, 32420000 Netzausrüstung, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa materiałów do budowy sieci telekomunikacyjnej FTTH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych materiałów podstawowych przeznaczonych do budowy i wyposażenia sieci światłowodowej FTTH. Pełna lista materiałów podstawowych znajduje się w załączniku nr 1 do OPZ. Wymagania techniczne co do poszczególnych materiałów podstawowych zostały szczegółowo określone w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa materiałów do budowy sieci telekomunikacyjnej FTTH
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa materiałów do budowy sieci telekomunikacyjnej FTTH
Interne Kennung: Część 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ARM/22/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32562000 Optical-fibre cables
Additional classification (cpv): 32561000 Fibre-optic connections, 32520000 Telecommunications cable and equipment, 44114200 Concrete products, 44200000 Structural products, 44163100 Pipes, 44163000 Pipes and fittings, 44212220 Pylons, poles and pickets, 44212225 Poles, 32420000 Network equipment, 32562300 Optical-fibre cables for data transmission
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3