2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal onderhoud grijs openbare ruimte 2026 - 2029
Beschreibung: Voor deze opdracht is de Aanbestedende Dienst op zoek naar één Opdrachtnemer voor het integrale onderhoud grijs van de openbare ruimte binnen haar gemeentegrenzen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud verhardingen: - verwijderen veegvuil en blad - verwijderen onkruid b. Bijkomende werkzaamheden die noodzakelijk zijn voor een goede uitvoering van het werk Ca. 6.000 km verwijderen van veegvuil en blad Ca. 73.000 are verwijderen van onkruid Werkzaamheden verdeeld over 4 jaar
Interne Kennung: OR 25.1803.2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de vorm van het verlengen van het contract voor maximaal 4 extra jaren.