646732-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Muldenkipper – Autobasculante pentru activitati aeroportuare
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autobasculante pentru activitati aeroportuare
Beschreibung: - 9 (noua) „Autobasculante pentru activitati aeroportuare” - servicii de service în perioada de garanție
Interne Kennung: 26490194_2026_PAAPD1636496
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Cantitate minimă estimată a se achiziționa în baza acordului cadru - 1 ( una ) bucata. Cantitate maximă estimată a se achiziționa în baza acordului cadru - 9 (noua) bucăți. Servicii de service (revizii tehnice periodice obligatorii) în perioada de garanție de minim 24 de luni. Pentru fiecare autobasculanta care va fi achiziționata a fost estimată efectuarea unei revizii anuale, rezultând: a) raportat la cantitatea minimă a autobasculantelor estimate a se achiziționa în baza acordului cadru, cantitate minimă a reviziilor este de 2 (doua) bucati revizii anuale. b) raportat la cantitatea maximă a autobasculantelor estimate a se achiziționa în baza acordului cadru, cantitate maximă a reviziilor este de 18 (optsprezece) bucăți revizii anuale
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen