646755-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Svoz a likvidace směsného a separovaného komunálního odpadu – město Trutnov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvoz a likvidace směsného a separovaného komunálního odpadu – město Trutnov
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování služeb nezbytných pro zajištění nakládání s odpady na území města Trutnova v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) v období od 01.10.2025 do 30.09.2029. Zadavatel požaduje poskytování níže uvedených služeb: a) Sběr, svoz a odstranění směsného komunálního odpadu b) Sběr, svoz a další nakládání s tříděným komunálním odpadem z veřejných stanovišť c) Provoz dvou sběrných dvorů a RE-USE centra d) Pronájem sběrných nádob e) Rozvoz sběrných nádob
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSvoz a likvidace směsného a separovaného komunálního odpadu – město Trutnov