2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocija lokalnega ribištva s pomočjo degustacijsko-izobraževalne premične enote
Beschreibung: Javno naročilo je sestavljeno iz štirih aktivnosti: 1. Aktivnost: Priprava načrta promocijskih aktivnosti na terenu ter njihova organizacija ter koordinacija in vodenje. 2. Aktivnost: Izvajanje degustacij in prikaz priprave jedi iz lokalnih rib na dogodkih s strani vrhunskih kulinaričnih mojstrov. 3. Aktivnost: Izvajanje interaktivnih poučnih storitev in nagradnih iger s področja ribištva. 4. Aktivnost: Izvajanje medijskega sodelovanja za namene medijske pokritosti.
Interne Kennung: JN-79709
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 555446