646769-2025 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Instrumente – Zakup i dostawa staplerów chirurgicznych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa staplerów chirurgicznych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii
BeschreibungZakup i dostawa staplerów chirurgicznych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załącznikach nr 1,2, 3 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 Zadanie 1
Beschreibung1 Zadanie 1
Interne Kennung1 zadanie
LosLOT-0002
Titel2 Zadanie 2
Beschreibung2 Zadanie 2
Interne Kennung2 zadanie
LosLOT-0003
Titel3 Zadanie 3
Beschreibung3 Zadanie 3
Interne Kennungzadanie 3
LosLOT-0004
Titel4 Zadanie 4
Beschreibung4 Zadanie 4
Interne Kennung4 zadanie