646771-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Nákup 2 ks osobních terénních vozidel 4x4 typu pick-up OPAKOVÁNÍ II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup 2 ks osobních terénních vozidel 4x4 typu pick-up OPAKOVÁNÍ II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání 2 ks stejných nových nepoužitých osobních vozidel typu pick-up dle technické specifikace kupujícího. Blíže vymezeno vzorem kupní smlouvy (dále jen smlouva) a její technickou specifikací.
Interne Kennung: 2026/132
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001