2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ziektekostenverzekering Krijgsmacht en de Collectieve zorgverzekeringen Zorgzaam
Beschreibung: Een inschrijver kan zich inschrijven als administratiekantoor voor de SZVK.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75122000 Administrative Dienste im Gesundheitswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Administratie SZVK
Beschreibung: Een inschrijver kan zich inschrijven als administratiekantoor voor de SZVK. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging looptijd