2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego złotowego na kwotę 7 261 000 zł na spłatę kredytów i pożyczek i finansowanie deficytu w 2025 roku
Beschreibung: - kwota kredytu długoterminowego: 7 261 000 PLN, słownie: siedem milionów dwieście sześćdziesiąt jeden tysięcy złotych. - okres kredytowania: do 31.12.2040r. - przewidywany początek okresu spłat: 31.12.2026r. - spłata kapitału w okresach kwartalnych na koniec każdego kwartału zgodnie z poniższym harmonogramem. - odsetki pełne spłacane w okresach kwartalnych na koniec każdego kwartału. - oprocentowanie zmienne: WIBOR 3M średniomiesięczny (stopa będzie aktualizowana przez bank) plus marża banku - opis stawki bazowej: stawka ustalana na okres 1 miesiąca w wysokości stawki WIBOR 3M jako średnia arytmetyczna ze wszystkich dni miesiąca (tj. razem z dniami wolnymi, gdzie obowiązuje stawka z dnia poprzedniego) i mająca zastosowanie do określenia wysokości oprocentowania począwszy od 1-go dnia następnego miesiąca Zamawiający przewiduje prawo opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wykorzystania mniejszej kwoty kredytu, lecz nie mniejszej niż 500 000 zł bez naliczania jakichkolwiek dodatkowych opłat.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego złotowego na kwotę 7 261 000 zł na spłatę kredytów i pożyczek i finansowanie deficytu w 2025 roku